Iepazīšanās pasākums jaunajām audzēknēm.

Jaunās audzēknes ieskatu par 2022./2023. mācību gadu varēs iegūt klātienē, 2. septembrī. Informācija būs gan par Starptautisko CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolu, gan par mācību procesu un tā organizēšanu. Liela un nozīmīga loma būs katras jaunās audzēknes vēlmē sasniegt izcilību!

Profesionālās vidējās izglītības CIDESCO mācību programmas audzēknēm iepazīšanās pasākums norisināsies 2. septembrī, plkst.10:00, Tallinas ielā 18, Rīga (3. stāvā).

Mācību process sāksies 5. septembrī, plkst.09:00, klātienē.

Profesionālās tālākizglītības CIDESCO mācību programmas (personām ar medicīnisko izglītību) audzēknēm ierašanās 2. septembrī, plkst.16:00, Tallinas ielā 18, Rīga (3. stāvā).

Mācību process sāksies 5. septembrī, plkst.16:00, klātienē.

Lai jaunais piedzīvojums katrai jaunajai audzēknei iesāktos ar neviltotu prieku un smaidu, skola ir sarūpējusi pārsteiguma dāvans.

Sveicam un vēlam izturību, mērķtiecību, milzīgu kāri pēc jaunām zināšanām skaistumkopšanas nozarē, kā arī, lai katra no jums kļūst pat izcilu kosmētiķi ar prestižo CIDESCO diplomu!