Vakances

Mēs esam privātā izglītības iestāde kosmetoloģijas nozarē, kas lepojas ar augsti kvalificētiem pedagogiem un moderniem mācību apstākļiem. Ja esi motivēts un radošs, tad šī ir Tava iespēja – pievienojies mūsu komandai! Starptautiskā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skola izsludina vakances vieslektoriem:

• Anatomijas un fizioloģijas dienas un vakara nodarbībām, audzēknēm ar medicīnisko izglītību. Viena vakance.

• Pirmās palīdzības dienas nodarbībām. Aicinām pieteikties rezidentus. Viena vakance.

• Mikrobioloģijas un higiēnas dienas un vakara nodarbībām, audzēknēm ar medicīnisko izglītību. Viena vakance.

Galvenie amata pienākumi:

• Nodarbību vadīšana latviešu valodā.

• Mācību kursa pilnveidošana un īstenošana.

• Dokumentācijas aizpildīšana.

• Mācību metodisko materiālu izstrādāšana.

• Pārbaudījumu organizēšana.

Prasības kandidātiem:

• Rīgas Kosmētikas skola SIA mācību programmām atbilstošu izglītības grādu.

• Pašreizējs darbs nozarē tiks uzskatīts par priekšrocību.

• Vēlama pedagoģiskā darba pieredze.

• Valsts valodas prasmes augstā līmenī un vēlamas angļu valodas zināšanas.

• Labas prasmes darbā ar informācijas tehnoloģijām.

Starptautiskā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skola piedāvā:

• Iespēju strādāt dinamiskā, draudzīgā un uz attīstību vērstā kolektīvā.

• Darba vietu izglītības iestādē Rīgas Kosmētikas skola SIA, Tallinas ielā 18, Rīgā.

• Darba laiki - dienas grupai darba dienās laika posmā no plkst. 09:00 – 14:00. Vakara grupai piektdienās laika posmā no 16:00 – 20:00. Sestdienās laika posmā no plkst. 9.00 - 14:00.

• Darba uzsākšana 2023. gada septembrī.

• Vieslektora atalgojuma likme 12 EUR (bruto) par akadēmisko stundu (45 minūtes).

Pretendenti tiek aicināti iesūtīt pieteikumu līdz 2023. gada 10. augustam uz e-pastu info@kosmetikasskola.lv

Pieteikumam nepieciešamie dokumenti:

• Motivācijas vēstule un CV.

• Nolikuma prasībām atbilstošu izglītības dokumentu kopiju.

• Papildus iespējams iesniegt, pēdējo gadu laikā, iegūto profesionālās kompetences pilnveides dokumentu kopijas, kā arī atsauksmes un rekomendācijas.

Vairāk informācijas par izglītības iestādi www.kosmetikasskola.lv. Jautājumu gadījumā, lūgums, zvanīt +371 28 388 520

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes Regula (ES) 2016/679), Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi.