top of page

CIDESCO skolas vēsture

Rīgas Kosmētikas skola ir 1996. gadā dibināta privātskola, kas piedāvā personām ar vispārējo vidējo izglītību apgūt profesionālo vidējās izglītības programmu kosmetoloģijā un personām ar profesionālo vidējo vai augstāko izglītību medicīnas nozarē - profesionālo tālākizglītības programmu kosmetoloģijā.

2003. gada augustā skola saņēma CIDESCO akreditāciju un kļuva par ''Starptautiskā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skola''. Studiju programmās ir apvienotas - valsts akreditētā programma kosmētiķa specialitātē un Estētikas un Kosmetoloģijas Starptautiskās Komitejas – CIDESCO (Comitte International d’ Esthetique at de Cosmetologie) programma kosmetoloģijā.

Ikviens audzēknis, kas absolvē Starptautisko CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolu, iegūst valsts apstiprinātu profesionālo kvalifikāciju "kosmētiķis (4.PKL)", kā arī starptautisko CIDESCO diplomu. Tādējādi mūsu skolas absolventu zināšanas un prasmes tiek novērtētas arī ārvalstīs.

Biedrības "Latvijas Kosmētiķu un Kosmetologu asociācija" izpilddirektore un Rīgas Kosmētikas skolas dibinātāja Nellija Janaus savā intervijā, izvedīs Jūs cauri skolas vēstures līkločiem. 

Vīzija, misija un vērtības

Vīzija - starptautiski konkurētspējīga, dinamiska un moderna skaistumkopšanas zinātnē.

Misija - sagatavot ausgtākās kvalitātes speciālistus, nodrošinot kvalitatīvu izglītību ar kompetentu pedagogu kolektīvu un modernu apmācību infrastruktūru.

Vērtības - Starptautiskās CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolas vērtības ir kvalitāte, sadarbība, atvertība, kompetence, radošums un motivācija ceļā uz izcilību.

CIDESCO svīzija

CIDESCO - pasaules standarts

CIDESCO ir pasaules skaistumkopšanas un spa terapijas standarts. Organizācija, kas nodrošina Šveicē kvalitatīvu izglītību. Mūsu dalība ir atvērta pasaules vadošajām skolām, koledžām, skaistumkopšanas saloniem un spa, kā arī studentiem, kuri vēlas iegūt augstāku apmācību līmeni un CIDESCO diploma kvalifikāciju, kas ir atzīta visā pasaulē.

1946. gads Tika dibināta Comite International d'Esthetique et de Cosmetologie.

1956. gads Saīsinājums CIDESCO tika oficiāli pieņemts.

CIDESCO bija Žaka Puarsona, Parīzes Esthetiques skolotāja, sapnis. Pirmā starptautisko skaistumkopšanas terapijas pārstāvju tikšanās pulcēja cilvēkus no Beļģijas, Francijas, Holandes, Šveices, Ungārijas, Polijas un Zviedrijas.

1957. gads Pirmās CIDESCO skaistumkopšanas terapijas skolas akreditētas Beļģijā, Vācijā un Šveicē.

2020. gads Ieviestas jaunas kvalifikācijas: manuāla sejas kopšana un sejas sertifikāts.

2021. gads Pirmais CIDESCO Global Awards konkurss.

CIDESCO piedāvā skaistumkopšanas kvalifikāciju, ko darba devēji augstu novērtē visā pasaulē. Apmācībām nav nepieciešama iepriekšēja pieredze. Ir nepieciešama tikai vēlme sasniegt augstu zināšanu līmeni. 

CIDESCO

Veselības centrs 4 SIA

SIA ''Veselības centrs 4" grupas uzņēmums Starptautiskā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skola.

''Veselības centrs 4'' ir viena no lielākajām privātajām daudzprofilu medicīnas iestādēm – inovāciju un medicīnas tehnoloģiju līderis Latvijā, kas par pacientiem vairāk nekā 23 filiālēs un grupas uzņēmumos rūpējas jau 29 gadus. ''Veselības centrs 4'' galvenie darbības virzieni ir daudzveidīga diagnostika, pilna spektra ārstēšana, mūsdienīga rehabilitācija, jauna koncepta preventīvā un estētiskā medicīna. ''Veselības centrs 4'' moto ir - patiesas rūpes par jūsu veselību! ''Veselības centrs 4'' komandā strādā izcili savas nozares profesionāļi, kas ir specializējušies katrs savā jomā, pastāvīgi sekojot līdzi nozares jaunumiem pasaulē.
''VESELĪBAS CENTRS 4'' – VIENMĒR SOLI PRIEKŠĀ!

Virtuālā ekskursija

Sertificēta un pieredzējusi skaistumkopšanas speciāliste, starptautiskā CIDESCO diploma īpašniece un pasniedzēja ar maģistra grādu pedagoģijā - Dace Brante ir sarūpējusi Jums izcilu ieskatu skolas mācību telpās.

Videoieraksta materiālā uzzināsiet, kā izskatās teorētisko lekciju un praktisko apmācību telpas, kur ikdienā audzēknes apgūst praktiskās iemaņas sejas un ķermeņa kopšanā, kā arī manikīra un make-up iemaņu apgūšanā. Tā pat, arī lielisks piemērs, klientu vidū ļoti pieprasītai procedūrai - limfodrenāžas jeb presoterapijas zābaki.

CIDESCO izglītības komiteja

CIDESCO Izglītības komiteja, kuru vada Izglītības padomes locekļi Viktorija Hārpere no Šveices un Pamela Adkinsa no Japānas, ir atbildīga par CIDESCO apmācības standartu, kvalifikāciju un resursu uzturēšanu un nepārtrauktu attīstību, lai nodrošinātu, ka CIDESCO paliek skaistumkopšanas, spa un labsajūtas izglītības standartu noteicēji. Vairāk lasiet šeit.

CIDESCO International

Kosmētika profesionāļiem

Profesionālās kosmētikas zīmols Renew ir mūsdienu biotehnoloģijas jaunāko sasniegumu ievērošana, apvienojumā ar daudzu gadu pieredzi augu izejvielu, jūras biopolimēru, vitamīnu un minerālvielu izmantošanā. Ādas kopšanas produkti satur Nāves jūras minerālus, ko izmanto ārstnieciskām un kosmētiskām procedūrām. 

Īpaša RENEW komandas uzmanība ir vērsta uz pasaules bioķīmisko attīstību. RENEW produktu sastāvā var atrast dažādus aminoskābju un peptīdu kompleksus, jūras biopolimērus un daudzus citus mūsdienu bioķīmijas jaunumus, kas padara produktus unikālus un pārsteidzoši efektīvs.

Izraēlas kosmētika Renew ir ieguvusi vispasaules atzinību un globālu gan individuālo patērētāju, gan profesionālu kosmetologu apstiprinājumu.

Renew lepojas ar piecām dažādām līnijām, kas piedāvā kopumā 54 augstas klases preces -  kvalitatīvus dabiskos skaistumkopšanas produktus, kā arī augstas klases mazumtirdzniecības iepakojumus.

Plašs kosmētikas līdzekļu komplekss dažādu sejas ādas estētisko problēmu optimālam risinājumam.

Produktus iespējams pasūtīt interneta veikalā www.dynasty.lv vai DYNASTY veikalos klātienē.

CIDESCO skolas audzēknes strādā ar kvalitatīvu kosmētiku un modernām iekārtām jau mācību procesā. Procedūras tiek veiktas ar kosmētiku Mesoestetic (Spānija) un Renew (Izraēla). Katru gadu, no februāra līdz maija beigām, katram interesentam ir iespēja pieteikties uz skaistumkopšanas procedūrām, kuras veic skolas audzēknes kvalifikācijas prakses ietvaros.

Priekšlikumu, sūdzību un ieteikumu iesniegšana

Ja Jums ir labas idejas vai ieteikumi par studiju procesu, kvalitāti un ar studijām saistītajiem jautājumiem, droši, informējiet mūs elektroniski info@kosmetikasskola.lv vai zvanot mob.tālr.: +371 28 388 520, kā arī klātienē - Tallinas iela 18 (3. stāvs), Rīga.

Izglītība kosmetoloģijā

Par Mums

Par mums CIDESCO
bottom of page