top of page

Atvērto durvju diena 15.03.2024

Piektdien, 15.martā, Starptautiskajā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolā notiks Atvērto durvju diena. Pasākuma laikā interesentiem būs iespēja uzzināt visu par CIDESCO mācību programmām, kurās iekļauti ne tikai teorētiskie zināšanu pamati, bet arī praktiskās prasmes, kuras nepieciešamas karjeras attīstībai kosmetoloģijas jomā. Uzzināsiet visu par uzņemšanas nosacījumiem, būs iespēja aplūkots skolas telpas nelielā ekskursijā, iepazīt pedagogus, kā arī sajust mūsu skolas gaisotni, kāda valda ikdienā skolas telpās.Uz Atvērto durvju dienām, plkst.17.00 ir gaidīti visi interesenti Tallinas ielā 18 (3.stāvs), Rīga. Lūgums, pirms apmeklējat pasākumu, reģistrējieties zvanot +371 28 388 520 vai rakstots uz skolas e-pastu: info@kosmetikasskola.lv


Pievienojies mums un uzzini kā sasniegt savus sapņus kosmetoloģijas nozarē!

Comments


bottom of page