Telpu noma - semināri, konferences u.c.

Starptautiskā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skola atrodas Rīgā, Tallinas ielā 18, vienā ēkā kopā ar skaistuma institūtu “Liora”, kas ir augstas klases skaistumkopšanas un estētiskās medicīnas centrs.

Skola iznomā tikko izremontētas telpas, kas ir ideāla vieta, kur īstenot seminārus, meistarklases, grupu un individuālās nodarbības. Ērta lokācija un moderns aprīkojums, kā arī Wi-fi savienojums un kondicionēšanas sistēma.

Šobrīd skola viesus un dalībniekus spēj uzņemt 4 dažāda izmēra auditorijās:

4. (ceturtā) auditorija

Ietilpība – 35 cilvēki

Platība – 83 m2

Aprīkojums:

2 ekrāni, flomasteru tāfele, 3 galdi, izlietne, elektriskā kušete, krēsli ar atlokāmu malu rakstīšanai, mākslīgais apgaismojums.

Auditorija piemērota:

semināriem, konferencēm, meistarklasēm, vieslekcijām, sapulcēm, apmācībām, kursiem un interaktīvām nodarbībām.

Cena:

• pirmdiena, otrdiena, trešdiena un ceturtdiena: no plkst. 15:00 – 21:00, cena 45 EUR /h, minimālais laiks 3 stundas.

• piektdiena, sestdiena un svētdiena: pilna diena, cena 180 EUR vai 45 EUR /h minimālais laiks 3 stundas.

1. (pirmā) auditorija Ietilpība – 20 cilvēki Platība – 36 m2

Aprīkojums:

1 ekrāns, 10 spoguļi ar apgaismojumu, krēsli ar atlokāmu malu rakstīšanai, mākslīgais apgaismojums. Auditorija piemērota:

make – up nodarbībām, semināriem, konferencēm, meistarklasēm, vieslekcijām, sapulcēm, apmācībām, kursiem. ​​ Cena:

• pirmdiena, otrdiena, trešdiena, ceturtdiena, piektdiena, sestdiena, svētdiena: pilna diena, cena 145 EUR vai 30 EUR /h, minimālais laiks 3 stundas.

2. (otrā) auditorija

Ietilpība – 8 kušetes

Platība – 80 m2

Aprīkojums:

1 ekrāns, 1 galds, 8 kušetes, 8 meistara krēsli, 8 lampas - lupas, spoguļi, 3 izlietnes, mākslīgais apgaismojums.

Auditorija piemērota:

sejas un ķermeņa procedūru demonstrācijām, ar skaistumkopšanu saistītiem semināriem, konferencēm, meistarklasēm, vieslekcijām, apmācībām, kursiem.

Cena:

• piektdiena, sestdiena, svētdiena, pilna diena, cena 180 EUR vai 45 EUR /h, minimālais laiks 3 stundas.

• Iespēja izīrēt pa vienai kušetei no 12 EUR/ h līdz 45 EUR / h.

3. (trešā) auditorija

Ietilpība – 7 kušetes

Platība – 61 m2

Aprīkojums:

7 kušetes, 7 meistara krēsli, 7 lampas – lupas, 3 izlietnes, mākslīgais apgaismojums.

Cena:

• piektdiena, sestdiena, svētdiena, pilna diena, cena 180 EUR vai 45 EUR /h, min.laiks 3 stundas.

• Iespēja izīrēt pa vienai kušetei no 12 EUR/ h līdz 45 EUR / h.​

​​Cenā ietilpst: auditorijas noma, norādītais aprīkojums un ūdens. Cenas norādītas ar PVN. Rezervācija.

Sekojiet mums:

© Rīgas Kosmētikas Skola 2023. Visas tiesības aizsargātas.