top of page

Atvērto durvju diena 19.04.2024

Atvērto durvju diena - tā ir lieliska iespēja visiem interesentiem iepazīties ar mūsu skolas mācību programmām kosmetoloģijas nozarē. Mēs atvērsim durvis, lai dalītos ar jums visā, kas jāzina par mūsu piedāvātajiem mācību plāniem, sākot no teorētiskajiem pamatiem līdz praktiskajām prasmēm, kas nepieciešamas, lai izcīnītu panākumus šajā nozarē.

Iepazīsiet mūsu atsaucīgo pedagogu komandu un izbaudīsiet nelielu ekskursiju pa mūsu mācību telpām, lai sajustu un saprastu mūsu skolas unikālo gaisotni un vidi, kas ikdienā kalpo par mūsu studentu radīšanas vietu. Turklāt jums būs iespēja uzzināt par uzņemšanas nosacījumiem, lai jūs varētu plānot savu nākotni kosmetoloģijas jomā.


Izmantojiet šo lielisko iespēju iegūt ieskatu par to, kas padara mūsu skolu tik īpašu. Reģistrējiet savu dalību zvanot +371 28 388 520 vai rakstot info@kosmetikasskola.lv un atklājiet ceļu uz veiksmīgu kosmetoloģijas karjeru!

Comments


bottom of page