top of page

Apvieno darbu ar studijām!

Kā to izdarīt?

  • Plāno un izvirzi savas prioritātes. Izmanto laiku sistemātiski un mērķtiecīgi. Esi pret sevi godīga un neatlaidīga.

  • Ņem vērā loģistiku. Iespēju robežās izvēlies nelielu attālumu starp darba vietu un mācību iestādi, kā arī izvēlies piemērotāko nokļūšanas veidu.

  • Brīdī, kad ‘‘gribas nolaist rokas’’. Nekas dzīvē ‘‘nekrīt no gaisa’’ un panākumi nenāk uzreiz, tas ir skaidrs. Ir jāapbruņojas ar pacietību un apņēmību. Ir dzīves posmi, kad smags darbs nes ilgi gaidītos darba augļus. Nekad neaizmirsti kādēļ Tu to dari!

  • Laiks atpūtai! Lai cik lielas būtu tavas ambīcijas, ikvienam ir nepieciešama atpūta, jo šajā laikā ir iespēja atskatīties uz jau paveikto, kā arī saskatīt jaunas iespējas un uzņemt jaunus spēkus, lai virzītos tālāk.

Prieku un izturību mācību procesā!
コメント


bottom of page