top of page

Kosmētika

Kosmētika

Profesionālās kosmētikas produkti ir svarīgs elements mācību procesā. Kosmētikai ir jābūt īpaši izstrādātai, lai sniegtu augstas kvalitātes aprūpi, kā arī palīdzētu topošajiem speciālistiem iegūt prasmes un zināšanas par dažādiem kosmētikas produktiem un to pielietojumu. Katrs zīmols, ko izmantojam mācību procesā, piedāvā savas unikālās sastāvdaļas, tehnoloģijas un produktu klāstu, kas ļauj audzēknēm iegūt praktiskas zināšanas par ādas kopšanu. 

Profesionālā kosmētika mācību procesā

mesoestetic Pharma Group 

mesoestetic

Starptautisks farmācijas uzņēmums ''mesoestetic Pharma Group'' specializējas dermatoloģijā, medicīniskās kosmētikas un iekārtu jomā, papildus piedāvājot arī efektīvus uztura bagātinātājus. Uzņēmuma laboratoriskie pētījumi ir sasnieguši augstu inovāciju līmeni un dod nozīmīgu zinātnisku ieguldījumu ķermeņa estētikas nozares attīstībā.

''mesoestetic Pharma Group'' produkti ir radīti ar mērķi sasniegt iespējami labāko ķermeņa aizsargmehānismu stimulāciju, kas darbojas, lai efektīvi cīnītos pret faktoriem, kas paātrina fizioloģisko ādas novecošanās procesu.

''mesoestetic Pharma Group'' ir dibināts 1984. gadā un pārstāvēts 105 valstīs. Pateicoties zināšanām, ko kompānija iegūst veicot pētījumus un sadarbojoties ar nozares profesionāļiem, ''mesoestetic Pharma Group'' spēj piedāvāt efektīvus risinājumus pat visprasīgākajiem klientiem, kuru vidū ir arī plaši pazīstamas slavenības – Madonna, Dženifera Anistone, Vinona Raidere, Šarlīze Terona un daudzas citas.

Renew Cosmetics

Renew Cosmetic

Izraēlas kosmētika Renew ir ieguvusi vispasaules atzinību un globālu gan individuālo patērētāju, gan profesionālu kosmetologu apstiprinājumu.

Augsta RENEW produktu efektivitāte tiek sasniegta, kompetenti apvienojot mūsdienu biotehnoloģijas sasniegumus ar tradicionālajiem terapijas augu ekstraktiem un dabīgajām eļļām.

Renew ir mūsdienu biotehnoloģijas jaunāko sasniegumu ievērošana, apvienojumā ar daudzu gadu pieredzi augu izejvielu, jūras biopolimēru, vitamīnu un minerālvielu izmantošanā. Ādas kopšanas produkti satur Nāves jūras minerālus, ko izmanto ārstnieciskām un kosmētiskām procedūrām.

Īpaša RENEW komandas uzmanība ir vērsta uz pasaules bioķīmisko attīstību. RENEW produktu sastāvā var atrast dažādus aminoskābju un peptīdu kompleksus, jūras biopolimērus un daudzus citus mūsdienu bioķīmijas jaunumus, kas padara produktus unikālus un pārsteidzoši efektīvs.

Plašs kosmētikas līdzekļu komplekss, dažādu sejas ādas estētisko problēmu optimālam risinājumam.

Tikai savu patentētu unikālo formulu radīšana un izmantošana – tas viss ļauj profesionālās sērijas RENEW kosmētiku saistīt ar inovatīvu, efektīvu un drošu lietošanā.

 

Produktu katalog 

Dynasty

DYNASTY

SIA ''Veselības centrs 4'' medicīnas un skaistumkopšanas preču veikalu tīkls.

 

Preces skaistumam, veselībai un komfortam. Kosmētika. Kompresijas preces sportam un ikdienai. Medicīnas preces, komforta apavi darbam, ikdienai un bērniem, ortozes, muguras jostas, grūtnieču un pēcdzemdību veļa. Preces rehabilitācijai un sportam, manikīra un pedikīra instrumenti un piederumi.

Skolas audzēknēm un absolventēm ir īpaša privilēģija  - iegādāties mesoestetic® produktus ar atlaidi līdz 40%, Skinbetter produktus ar 40%, Renew kosmētiku ar 20% atlaidi, Nursing care un Berekmann darba apavus ar 20% atlaidi, kā arī pārējai Dynasty produkcijai 10% atlaide. Apmeklē interneta veikalu www.dynasty.lv un seko aktualitātēm.

bottom of page