Sertificēta kosmētiķe ar medicīnisko izglītību Ieva Ivuškāne.

Ieva Ivuškāne ir absolvējusi Starptautisko CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolu. Un labprāt dalās pieredzē par to, kā viņas dzīve ir izmainījusies pēc CIDESCO diploma iegūšanas.

Kosmētiķis ir sertificēta ārstniecības persona, kura risina sejas ādas un ķermeņa estētiskās problēmas, izmantojot dažādas manuālās un aparātu tehnikas, sniedz citus kosmētiska rakstura pakalpojums vizuālā izskata, fiziskās formas un pašsajūtas uzlabošanā.

Kosmētiķis savā darbā:

• pēc klienta vēlmēm un vajadzībām veic atbilstošas ādas procedūras kā, piemēram, sejas ādas tīrīšana, masku uzlikšana, masāža.

• veic procedūras ar rokām un dažādiem aparātiem, piemeklējot atbilstošu kosmētiku.

• nosaka kosmētisko diagnozi klienta sejas un ķermeņa ādai.

• ikdienas darbā kosmētiķis veic arī uzacu korekciju, krāso skropstas un uzacis, uzklāj make-up, veic vaksāciju, kā arī veic mikropigmentācijas procedūras u.c.

• klientam sniedz konsultāciju par viņam piemērotākiem kosmētikas līdzekļiem un to lietošanu salonā un mājas apstākļos.

Kosmētiķis var izvēlēties:

• strādāt skaistumkopšanas salonā,

• skaistuma un veselības centrā,

• kosmētikas kabinetā,

• strādāt patstāvīgi un atvērt savu praksi.

Aicinām uz Atvērto durvju dienu (28.04.2022, plkst.17:00), lai gūtu lielāku ieskatu kosmētiķa profesijā, uzzinātu par uzņemšanu skolā, mācību procesu, par kvalifikācijas praksi un daudz ko citu. Lieliska iespēja apskatīt skolas telpas nelielā ekskursijā, izbaudot skolas pozitīvo gaisotni,atsaucīgo un enerģisko pasniedzēju vadībā!

Nenokavē! Piesakies rakstot info@kosmētikasskola.lv vai zvanot +371 28 388 520

Uz tikšanos!