Reģistrācija tikai līdz 10. janvārim! Nenokavē!

Klasiskā sejas un dekoltē masāža 16 (TIP)

Neformālās tālālkizglītības profesionālās kvalifikācijas pilnveides programma praktizējošiem kosmētiķiem, skaistumkopšanas speciālistiem (kosmetoloģijā). Klātienē.

Programmas saturs:

• Masāžai pakļauto sejas anatomisko struktūru apskats: āda, limfa, asinsrite, muskuļaudi, fascijas. To funkciju izmaiņas novecošanās rezultātā.

• Masāžai pakļauto zonu vizuālās novecošanās izmaiņas: dekoltē, kakls, sejas apakšējā trešdaļa, sejas vidējā trešdaļa, sejas augšējā trešdaļa.

• Indikācijas masāžai. Masāžas sniegtie efekti.

• Masāžas kontrindikācijas.

• Masāžas paņēmienu praktiska apgūšana sejas daļā, dekoltē un kakla zonā.

Iegūsiet:

Teorētiskās zināšanas par klasiskās sejas un dekoltē masāžas kosmētiskajiem efektiem un praktiskas iemaņas masāžas izpildīšanā.

Programmas vadītāja:

Sertificēta un pieredzējusi skaistumkopšanas speciāliste (kosmetoloģijā) Mg. paed. Dace Brante. Starptautiskā CIDESCO diploma īpašniece un Starptautiskās CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolas profesionālās izglītības pedagogs.

Norises vieta:

Starptautiskā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skola, Tallinas iela 18, Rīga (3.stāvs). Cena par 2 dienām: 170 EUR

!!!REĢISTRĀCIJA obligāta!!!

Reģistrācija līdz 10. janvārim, sūtot pieteikumu e-pastā: info@kosmetikasskola.lv