top of page

Pantone iepazīstina ar Gada krāsu 2023: PANTONE 18-1750 Viva Magenta

Pasaules autoritāte - krāsu institūts ''Pantone'' ik gadu decembrī paziņo nākamā gada krāsu. Netradicionāls tonis netradicionālam laikam: jauns redzējums ''PANTONE 18-1750 Viva Magenta''! Citējot Leatrise Eisemane, Pantone krāsu institūta izpilddirektori: ''Pantone gada krāsa Viva Magenta 18-1750 vibrē ar sparu. Tas ir dabā sakņots no sarkanās dzimtas nokrāsas, kas izsaka jaunu spēka signālu. Viva Magenta ir drosmīga un bezbailīga, un tā ir pulsējoša krāsa, kuras pārpilnība veicina priecīgus un optimistiskus svētkus, rakstot jaunu stāstījumu.


Šī gada Gada krāsa ir spēcīga un spēcinoša. Tas ir jauns, animēts sarkans, kas bauda tīru prieku, iedrošinot eksperimentēt un pašizpausmi bez ierobežojumiem, elektrizējošu un neierobežotu toni, kas izpaužas kā izcils paziņojums. PANTONE 18-1750 Viva Magenta gaida ikvienu, kam ir tāda pati dzīve un dumpīgs gars. Tā ir krāsa, kas ir pārdroša, asprātīga un iekļaujoša.


Šajā tehnoloģiju laikmetā mēs vēlamies smelties iedvesmu no dabas un no tā, kas ir īsts. PANTONE 18-1750 Viva Magenta ir cēlusies no sarkanās krāsas saimes, un to iedvesmojusi košenila (zvīņu kukainis) sarkanā krāsa, kas ir viena no vērtīgākajām krāsvielām. Tā pieder dabīgo krāsvielu saimei un ir viena no spēcīgākajām un spilgtākajām pasaulē.


PANTONE 18-1750 Viva Magenta, kas sakņojas pirmatnē, atkal savieno mūs ar sākotnējo matēriju. Piesaucot dabas spēkus. PANTONE 18-1750 Viva Magenta stimulē mūsu garu, palīdzot mums veidot mūsu iekšējo spēku.''


PANTONE 18-1750 Viva Magenta ir niansēts tumšsarkanais tonis, kurā ir līdzsvars starp siltu un vēsu, un tā ir arī hibrīda krāsa, kas ērti aptver fizisko un virtuālo, atgādinot mūsu daudzdimensiju pasauli. Pārliecinošs, bet ne agresīvs, tas ir karmīnsarkans, kas nedrosmīgi dominē - izmanto pieeju "dūri samta cimdā". PANTONE 18-1750 Viva Magenta izstaro dinamismu - pārveidojošs sarkans tonis, kas spēj vadīt dizainu, lai radītu pozitīvāku nākotni.

Uzziniet vairāk par PANTONE 18-1750 Viva Magenta.Comments


bottom of page