top of page

CIBTAC akreditācija

Vienīgā skola Latvijā, kur iespējams iegūt Estētikas un Kosmetoloģijas Starptautiskās Komitejas CIDESCO kvalifikāciju, ir ieguvusi arī prestižo CIBTAC akreditāciju, tādējādi nodrošinot nākotnes profesionāļiem visaugstākā līmeņa izglītības iespējas un pasaules standartiem atbilstošas praktiskās iemaņas.


Skaistumkopšana
Kosmetoloģija

Skaistumkopšanas nozare attīstās un strauji mainās; arī izglītības iestādēm nav laika stāvēt uz vietas, bet ir jānodrošina konkurētspējīgi absolventi ar atbilstošām zināšanām gan Latvijas, gan ārvalstu pieprasījumam. Līdz ar to papildus CIDESCO diplomam, studentiem tiks dota iespēja iegūt arī Starptautiskās skaistumkopšanas un kosmetoloģijas konfederācijas CIBTAC kvalifikāciju, tādējādi kļūstot par daudzpusīgiem, izcili zinošiem profesionāļiem, ko novērtēs visā pasaulē.


CIBTAC akreditācijas iegūšana ir liela atzinība, atbildība un lepnums gan skolai, gan tās pasniedzējiem, kas liek nemitīgi būt tonusā, neatslābt un dot studentiem tikai pašu kvalitatīvāko un vērtīgāko informāciju. Tas nav tikai “papīrs”, tās ir reālas prasmes.

Starptautiskās skaistumkopšanas un kosmetoloģijas konfederācija (CIBTAC) darbojas Lielbritānijā jau kopš 1977. gada, nodrošinot visaugstākos izcilības standartus starptautiskā mērogā vairāk nekā 26 valstīs un 150 izglītības iestādēs. Kursi ir pielāgoti dažādām starptautiskām prasībām, lai absolventiem būtu izcilas gan teorētiskās, gan praktiskās zināšanas, nodrošinot veiksmīgu profesionālo izaugsmi.

Rīgas Kosmētikas skola ir 1996. gadā dibināta privātskola, kas nodrošina izglītības programmas kosmetoloģijā, kosmētiķa specialitātē. Studiju programmas apvieno Latvijā akreditēto nacionālo izglītības programmu kosmētiķa specialitātē un CIDESCO programmu kosmetoloģijā. CIDESCO ir prestižākā starptautiskā sabiedriskā organizācija ar vairāk nekā pusgadsimtu senām tradīcijām un pieredzi. CIDESCO izglītības komisija ir izstrādājusi un pastāvīgi uztur augstu kosmētiķa profesionālās izglītības standartu. CIDESCO skolas ir vairāk nekā četrdesmit pasaules valstīs un to skaits tuvojas trīs simtiem.

Comments


bottom of page