Klasiskā sejas un dekoltē masāža 16 (TIP)

Klasiskā sejas un dekoltē masāža 16 (TIP): neformālās tālākizglītības profesionālās kvalifikācijas pilnveides programma praktizējošiem kosmētiķiem, skaistumkopšanas speciālistiem (kosmetoloģijā).

Klātienē - 03.12.2022, no plkst.10:00 – 16:00 un 04.12.2022, no plkst.10:00 – 16:00.

Programmas saturs:

• Masāžai pakļauto sejas anatomisko struktūru apskats: āda, limfa, asinsrite, muskuļaudi, fascijas. To funkciju izmaiņas novecošanās rezultātā.

• Masāžai pakļauto zonu vizuālās novecošanās izmaiņas: dekoltē, kakls, sejas apakšējā trešdaļa, sejas vidējā trešdaļa, sejas augšējā trešdaļa.

• Indikācijas masāžai. Masāžas sniegtie efekti.

• Masāžas kontrindikācijas.

• Masāžas paņēmienu praktiska apgūšana sejas daļā, dekoltē un kakla zonā.

Iegūsiet: teorētiskas zināšanas par klasiskās sejas un dekoltē masāžas kosmētiskajiem efektiem un praktiskas iemaņas masāžas izpildīšanā.

Programmas vadītāja: sertificēta un pieredzējusi skaistumkopšanas speciāliste (kosmetoloģijā) Mg. paed. Dace Brante. Starptautiskā CIDESCO diploma īpašniece un Starptautiskās CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolas profesionālās izglītības pedagogs.

Svarīgi!

Norises laiks: 03.12.2022, no plkst.10:00 – 16:00 un 04.12.2022, no plkst.10:00 – 16:00.

Norises vieta: Starptautiskā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skola, Tallinas iela 18, Rīga (3.stāvs).

Cena par 2 dienām: 170 EUR

REĢISTRĀCIJA, sūtot pieteikumu e-pastā: info@kosmetikasskola.lv