top of page

Baltic Beauty 2022

No 14. līdz 16. oktobrim, Ķīpsalā notiks vērienīgākais un krāšņākais skaistuma industrijas pasākums Baltijā un Skandināvijā - izstāde “Baltic Beauty 2022”, kur varēs uzzināt aktuālāko nozarē, iepazīt jaunākos kosmētikas produktus, procedūras un pakalpojumus skaistumam – sejai, ķermenim, matiem. Vairāk par izstādi lasiet šeit.


Latvijas Kosmētiķu un Kosmetologu asociācija izstādes ievaros (2022. gada 14. oktobrī, no plkst. 10:00 – 15:00) rīko konferenci ‘‘No produktu inovācijām uz nākotnes tirgus maiņu’’. Konferences dalībnieki par dalību pasākumā saņems sertifikātu (TIP 7).


Konferences plāns

09:15 - 09:55 Dalībnieku pulcēšanās, reģistrācija.

10:00 - 10:05 Konferences atklāšana – N. Janaus - uzrunai un konferences vadīšanai vārds Renātei Reinsonei, LKKA valdes priekšsēdētājai, prezidentei.

10:05 - 10:25 Kosmētikas produktu tirgus šodien un nākotnē. Lektore Renāte Reinsone, kosmētiķe, SIA “GA INVEST” valdes locekle.

10:30 - 10:55 Kosmētiskās izejvielas un konservanti. Lektors Jaroslavs Matvejevs, veselības zinātņu doktors, farmaceits, pārdošanas vadītājs Latvijas un Lietuvas uzņēmumā ”Biesterfeld”.

11:00 - 11:25 Jaunākās tendences aktīvo vielu jomā kosmetoloģijā. Lektore Ilze Vītiņa, sociālo zinātņu maģistrs, pārdošanas vadītāja, L. Ē. V./Ekstraktu rūpnīca, Ltd.

11:30 - 12:25 Jauna pieeja aktīvo vielu ražošanā. Augu Cilmes šūnu izstrādes tehnoloģija, pielietošana kosmētikas ražošan.

12:25 - 13:00 Kafijas pauze.

13:00 - 13:25 Korneoterapija – mūsdienīga pieeja ādas virskārtas atjaunošanai. Lektore Ludmila Stavro-Freiberga, kosmētiķe, ārsts kosmetologs, SIA “Panacea Pro” valdes pr-tāja, Latvijas anti-aging un integratīvās medicīnas asociācijas valdes locekle.

13:30 - 13:55 Jaunākās tendences un izejvielas anti-age terapijā. Lektore Terēze Beļkova, kosmētiķe, zīmola “GMT BEAUTY TRADE” koncepcijas radītāja.

14:00 - 14:25 Kosmētisko līdzekļu ražošana. Lektore Ieva Plaude, AS “Lawrence Asset Management “ direktore, Latvijas kosmētikas ražotāju asociācijas prezidente.

14:30 - 14:55 No veselības līdz skaistumam. Inovatīva un kompleksa pieeja. Lektore Angelika Krūmiņa, RSU medicīnas zinātņu doktore, profesore, maģistre pedagoģijā, LU P.Stradiņa Medicīnas koledžas lektore; Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta "BIOR" vadošā pētniece; Latvijas Ārstu biedrības valdes locekle, Izglītības komisijas priekšsēdētāja; Latvijas Infektologu un hepatologu asociācijas viceprezidente.

15:00 - Konferences noslēgums.

Resurs: Latvijas Kosmētiķu un Kosmetologu asociācija

Vairāk par konferences noteikumiem un dalības maksu lasiet LKKA mājas lapā.


Comments


bottom of page