top of page

Ziemassvētku brīnums

Gada nogalē, mūsu skolas audzēknes bija Ziemassvētku vecīša mazie rūķi, kas ar lielu prieku un sirdssiltumu steidzās iepriecināt tos, kuri visu gadu bija čakli strādājuši, gaidot ar nepacietību mūsu atgriešanos! CIDESCO skolas audzēknes ar radošu pieeju, lika lietā mācību procesā iegūtās zināšanas un iemaņas, lai radītu neaizmirstamu pasākumu Valsts Asinsdonoru centra darbiniekiem.


Pasākuma laikā audzēknes sniedza dažādas skaistumkopšanas procedūras, kas bija veltītas VADC darbinieku labsajūtai. Mēs vēlējāmies sniegt viņiem ne tikai fizisku atpūtu, bet arī emocionālu un garīgu atsvaidzinājumu pēc viņu ilgā darba gada. Mēs centāmies padarīt VADC darbinieku dienu vēl skaistāku. Tas bija mūsu veids kā izteikt pateicību par viņu nenovērtējamo darbu un vienlaikus sniegt mazliet atpūtas un luksusa, viņu aizņemtajam dzīves ritmam. Mūsu audzēknes ar prieku iesaistījās šajā pasākumā, izrādot savu dedzību un apņēmību rūpēties par citiem.
Lai šis pasākums taptu vēl krāšņāks, mums palīgā nāca SIA ''Veselības centrs 4'' ar dāvanām, kā arī dekoratīvās kosmētikas zīmols GOSH, kas nodrošināja ar dekoratīvās kosmētikas produktiem, kā arī skaistām dāvaniņām. Pasākuma laikā augstu tika novērtēta GOSH pārstāves Helēnas Zvaigznes sniegtā informācija un padomi par dekoratīvās kosmētikas lietošanu un produktiem. Vislielākā interese radās par grima bāzi GOSH Primer+ Anti-Redness. Grima bāze ir veidota ar krāsu pielāgojošiem pigmentiem, kas neitralizē apsārtumu un padara to mazāk pamanāmu. Koriģē ādas krāsu, mitrina un slēpj nepilnības, vizuāli izlīdzinot sejas ādu.

Svētku laikā, kas piepildīts ar siltumu un mīlestību, mēs visi vēlamies darīt kaut ko īpašu un nozīmīgu.


Ir brīnišķīgs laiks, lai izpaustu mīlestību un rūpētos par citiem. Šogad mēs guvām ieskatu tajā, kas ir trombocītu donors - par trombocītu donoru var būt vesels cilvēks, kurš iepriekš jau ir ziedojis asinis un kura asinīs ir pietiekoši liels trombocītu skaits. Valsts Asinsdonoru centrs ir vieta, kur tiek veikts brīnišķīgs darbs, glābjot dzīvības. Kopā mēs varam radīt Ziemassvētku brīnumu ne tikai sev, bet arī citiem. Aicinām arī Tevi iesaistīties!Izsakam visiem milzīgu pateicību par atbalstu tik svarīgā notikumā!

Comentarios


bottom of page