top of page

Uzņemšana līdz 25.08.2022!

Pieteikties studijām Starptautiskā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolā ir iespējams elektroniski līdz 25.08.2022. Pieejamas divas CIDESCO mācību programmas - Profesionālā vidējās izglītības un Profesionālā tālākizglītības (Programma personām ar medicīnisko izglītību).

Izglītības procesa rezultātā absolventi tiek iekļauti ārstniecības personu reģistrā - kosmētiķi, kas zina, prot un var patstāvīgi veikt sejas ādas un ķermeņa apstrādes un kopšanas manuālās un elektroprocedūras, kompetenti iesaistīties veselības aprūpes procesa nodrošināšanā, skaistuma terapijā, strādāt individuāli un/vai komandā kā darba devējs vai darba ņēmējs, organizēt sevi un drošu darba vidi, personīgi atbildēt par profesionālās darbības rezultātiem un pieļautajām kļūdām, morālo un ētisko rīcību.

Par mācību programmām lasi šeit, bet aizpildīt iesniegumu iespējams šeit


Ja rodas kādi papildu jautājumi par uzņemšanas procesu, lūdzam, sazināties ar mums:

Tallinas iela 18 (3. stāvs),Rīga, LV-1001


CIDESCO diploms ir pasaules prestižākā kvalifikācija skaistumkopšanas nozarē - iegūsti to!Commentaires


bottom of page