top of page

Tālākizglītības semināri

Novembrī kosmētikas skolā pavadītais laiks bija iedvesmas un jaunu zināšanu pilns! Tālākizglītības semināros, skolas pedagogi, dalījās ar jaunākajām tendencēm un prasmēm kosmetolģijas nozarē, dalībniekiem nodrošinot izcilu pieredzi.


Semināru tēmas bija ''Daudzslāņu anti-age masāža sejai'', kur varēja apgūt efektīvas masāžas tehnikas, kas palīdz pie novecošanās procesiem. Semināru vadīja pieredzējusi un izcila nozares speciāliste – Dace Brante. Savukārt, tālākizglītības seminārus ''Krioterapija kosmetoloģijā'' un ''Ķermeņa vakuummasāža'' vadīja sertificēta un pieredzējusi kosmētiķe ar pedagoga izglītību, kā arī starptautiskā CIDESCO diploma īpašniece un Starptautiskās CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolas pedagogs Sintija Strautiņa - Strēle.

Semināros ir ne tikai teorētiskas zināšanas, bet arī praktiskas nodarbības, lai dalībnieki varētu pilnvērtīgi apgūt jaunās prasmes un tūlīt pielietot tās savā ikdienas darbā. Kopumā, šādi tālākizglītības pasākumi nodrošina speciālistiem iespēju paplašināt savas zināšanas, sekmēt profesionālo izaugsmi un sniegt klientiem labāko iespējamo pakalpojumu. Tādi semināri arī veicina nozares attīstību, jo dalībnieki var dalīties savā pieredzē, apmainīties ar labāko praksi un iedvesmot viens otru uz jaunām idejām.


Vai arī Tu vēlies papildināt savas prasmes? Tālākizglītības kursi ir tieši tas, kas Tev vajadzīgs! Paplašini prasmes skaistumkopšanas jomā un piedāvā saviem klientiem jaunākās inovācijas un procedūras.


Seko mūsu jaunumiem un uzzini par aktuālajiem semināriem skolas mājas lapā www.kosmetikasskola.lv

Commenti


bottom of page