top of page

Sveicam ar jauno mācību gadu!

Jauns ceļojums var sākties! Jaunais mācību gads CIDESCO skolā ir kā ceļojums nezināmā. Ar satraukumu un vēlmi apgūt jaunas zināšanas un iegūt jaunas prasmes kosmetoloģijas jomā. Mēs dodamies šajā aizraujošajā piedzīvojumā kopā. CIDESCO skola ir vieta, kur satikt jaunus cilvēkus ar līdzīgām interesēm un mērķiem. Kopā mēs veidojam kopienas sajūtu un attīstamies, daloties ar zināšanām un pieredzi.Jaunais mācību gads nav tikai par informāciju, kas ir ierakstīta grāmatā, tas ir arī par personīgo izaugsmi un attīstību. Mēs esam gatavi pieņemt jaunos izaicinājumus un mācīties no katras pieredzes, lai kļūtu par labākiem profesionāļiem savā jomā.Esam apņēmušies sniegt Jums unikālu pieredzi un nepieciešamos resursus, visa mācību gada laikā. Mūsu komanda un izcilie pedagogi ir Jums līdzās, lai Jūs atbalstītu uz katra soļa, ceļā uz Jūsu izaugsmi.


Lai mums visiem izdevies mācību gads!

Comments


bottom of page