top of page

Skaistumkopšanas procedūras par samazinātu cenu

Lieliska iespēja, lai izbaudītu skaistumkopšanas pakalpojumus par samazinātu cenu, vienlaikus atbalstot mūsu audzēkņus kvalifikācijas prakses laikā. Mēs esam pārliecināti, ka šī kopīgā pieredze paliks īpaša gan jums, gan mūsu talantīgajiem audzēkņiem!Mūsu profesionālie audzēkņi ir īpaši uzņēmīgi, lai nodrošinātu jums ne tikai lielisku pakalpojumu, bet arī personīgu un atsaucīgu attieksmi. Katra vizīte pie mums ir iespēja piedalīties šajā unikālajā pieredzē, kurā mūsu audzēkņi – topošie kosmētiķi pilnveido savas prasmes.


Ar šo īpašo piedāvājumu mēs ne tikai vēlamies jūs iepriecināt ar skaistuma un relaksācijas prieku, bet arī aicinām jūs dalīties ar savu atgriezenisko saiti par mūsu pakalpojumiem. Jūsu viedoklis ir ļoti svarīgs, un mēs to novērtējam. Atsauksmes sūtiet uz info@kosmetikasskola.lv


Gaidām jūs ar atvērtām rokām un sirdi, lai kopīgi izbaudītu šo īpašo piedāvājumu un dalītos ar mūsu prieku skaistuma radīšanā!Commentaires


bottom of page