top of page

Skaistumkopšanas procedūras ikvienam!

Jau no aprīļa, arī CIDESCO Profesionālās tālākizglītības programmas audzēkņi, kvalifikācijas prakses ietvaros, sniegs skaistumkopšanas procedūras! Šīs procedūras ietvers visaptverošu pieeju skaistumkopšanai, sniedzot klientiem rezultātus, kuri atjauno ādas veselību un skaistumu.Kvalifikācijas prakses laikā ir pieejamas ļoti dažādas procedūras, neliels ieksats dažās no tām:


Mezoperforācija. Šīs procedūras laikā, ar mikroadatu ierīces palīdzību, katram klientam individuāli pielāgotu preperātu ievada ādā, lai veicinātu ādas atjaunošanos, stimulētu kolagēna un elastīna ražošanu, kā arī uzlabotu produktu iekļūšanu ādas dziļākos slāņos. Šīm procedūrām piemīt ilgstoša iedarbība.


Jonoforēze. Šajā procedūrā izmanto elektrisko strāvu, lai nodrošinātu aktīvo vielu iekļūšanu ādas dziļajos slāņos. Tas palīdzēs uzlabot ādas hidratāciju, samazināt līnijas un grumbas, kā arī uzlabot ādas tekstūru un tonusu. Procedūras rezultātā, tiek uzlaboti mikrocirkulācijas procesi ādā, nostiprinātas asinsvadu sieniņas, kā arī tiek veicināta limfas drenāža, samazinot tūsku u.c.


Miostimulācija ir veiksmīga izvēle pie figūras korekcijas un sejas ovāla atjaunošanai. Procedūras laikā, muskuļu darbība tiek stimulēta ar strāvas impulsiem, lai uzlabotu ādas tonusu un elastību.


Vakuummasāža. Izcils risinājums pie tādām ķermeņa estētiskajām problēmām kā celulīts, strijas, tūska un liekas apjoms. Šī procedūra tiek veikta lokāli visam ķermenim. Kursa ilgums būtu ieteicams 10-15 reizes.


Svarīgi! Pirms katras procedūras, jaunie speciālisti izvērtēs katru klientu individuāli, lai ieteiktu piemērotākās procedūras.


Piedāvājam dāvanu kartes!


Skolā, pie administrācijas, ir iespējams iegādāties dāvanu kartes skaistumkopšanas procedūrām. Dāvanu kartes ir derīgas līdz šī gada 31.maijam. Šī gada (2024) dāvanu kartēm derīguma termiņš netiek mainīts vai pagarināts, ja tās netiek izmantotas līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām, kas ir 31.maijs.


Procedūras būs pieejamas vēl tikai 2 mēnešus (aprīlis un maijs). Apskatiet procedūru piedāvājumu un rezervējiet laiku!

Comments


bottom of page