top of page

Skaistuma entuziasti un ādas kopšanas piekritēji, kvalifikācijas prakse drīz sāksies!

Lieliska ziņa - no 1. februāra līdz pat 31. maijam aicinām Tevi apmeklēt skaistumkopšanas procedūras kvalifikācijas prakses ietvaros CIDESCO skolā. Pieteikšanās procedūrām sāksies no 22. janvāra (ātrāk pierakstus nepieņemam).


Kvalifikācijas prakse kosmetoloģijas nozarē ir būtiska daļa no audzēkņu profesionālās attīstības. Šī ir unikāla iespēja ne tikai izbaudīt skaistumkopšanas pakalpojumus par īpaši izdevīgu cenu, bet arī sniegt atbalstu mūsu mācību procesam. Tava dalība palīdzēs mūsu audzēkņiem attīstīties un iegūt vērtīgu pieredzi, veicot dažādas skaistumkopšanas procedūras.

Audzēkņi izmanto savas iegūtās teorētiskās zināšanas, lai izprastu un novērtētu individuālās klienta ādas vajadzības. Viņi tiek nodrošināti ar padziļinātām zināšanām par ādas struktūru, ādas tipiem un dažādām ādas problēmām.


Audzēkņi ievieš praksē dažādas kosmetoloģiskas procedūras, piemēram, attīrīšanu, maskas, skrubjus un masāžu, pielietojot savas prasmes, lai uzlabotu klienta ādas stāvokli un izskatu.


Kvalifikācijas prakse notiek pieredzējušu profesionāļu uzraudzībā. Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka audzēkņiem, kamēr tiek uzraudzīti, tiek dota iespēja izpaust savas individuālās prasmes un pielietot mācību procesā iegūtās zināšanas. Tas nodrošina, ka visi veiktie pasākumi ir droši un atbilst profesionālajiem standartiem.


Procedūras, ko veic audzēkņi kvalifikācijas prakses laikā, tiek veidotas, ņemot vērā katras klienta unikālās vajadzības. Tas nozīmē, ka, lai gan audzēkņi strādā saskaņā ar augstiem profesionālajiem standartiem un ievēro noteiktās vadlīnijas, viņiem ir iespēja pielāgot procedūras, lai tās pilnībā atbilstu klienta īpašajām ādas prasībām un klienta vēlmēm.

Šī pieeja nodrošina, ka klienti ne tikai saņem skaistumkopšanas pakalpojumus, bet arī piedāvā audzēkņiem iespēju attīstīt un izpaust savu profesionālo radošumu. Galu galā, kvalifikācijas prakse ir līdzsvars starp mācību ieguvumiem un klienta individuālo apmierinātību, piedāvājot personiski pielāgotus skaistumkopšanas risinājumus.


Pēc katras procedūras audzēkņi gūst pieredzi, saņemot atsauksmes no klientiem, lai nepārtraukti uzlabotu savu darbu. Tas veicina viņu profesionālo izaugsmi.


Kopumā, kvalifikācijas prakse ir lieliska iespēja klientiem baudīt skaistumkopšanas pakalpojumus par izdevīgu cenu, piedaloties audzēkņu profesionālajā attīstībā un sniedzot tiem vērtīgu praktisko pieredzi.Opmerkingen


bottom of page