top of page

Piesakies atvērto durvju dienām

Vai esi domājusi saistīt savu nākotni ar skaistumkopšanu un kļūt par kosmētiķi? Apmeklē atvērto durvju dienas 28. maijā plkst. 18:00 - 19:00.


Apmeklējot CIDESCO skolas atvērto durvju dienas, Tu uzzināsi vairāk par šo profesiju, nepieciešamajām zināšanām, gaidāmo mācību procesu un skolas vērtībām. 


Pirms tam piesakies, rakstot uz info@kosmetikasskola.lv vai zvanot +371 28 388 520.

VAIRĀK PAR CIDESCO SKOLU

CIDESCO ir prestižākā starptautiskā sabiedriskā organizācija ar vairāk nekā pusgadsimtu senām tradīcijām un pieredzi. CIDESCO Izglītības komisija ir izstrādājusi un pastāvīgi uztur augstu kosmētiķa profesionālās izglītības standartu. CIDESCO skolas ir vairāk nekā četrdesmit pasaules valstīs. Starptautiskais CIDESCO diploms ir prestižākais un visplašāk pazīstamais skaistumkopšanas speciālista profesionālās kvalifikācijas diplomspasaulē.

NB! Atvērto durvju dienu laikā nodrošināsim maskas, dezinficēšanās prasības un 2m distancēšanos.

Comments


bottom of page