top of page

Pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursi

Vai jūs zināt, ka pastāv daudzas izglītības iespējas pedagogiem? Pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursi ir īpaši izstrādāti, lai palīdzētu jomas speciālistiem uzlabot savas prasmes un zināšanas profesijā. Šie kursi var aptvert dažādas tēmas, sākot no jaunākajām mācību metodēm līdz tehnoloģiju jaunākajām tendencēm.


Oktobra beigās arī mūsu skolas pedagogs Sintija Strautiņa - Strēle dalījās ar savām zināšanām lekcijā ''Manuālās un iekārtu procedūras ķermeņa kopšanā – tirgus tendences un specifika''. Esam gandarīti, jo zināšanu nodošana veicina sabiedrības kopējo izaugsmi un attīstību. Kad speciālisti dalās ar savām zināšanām un pieredzi, tas veicina izglītības līmeņa paaugstināšanos un inovāciju attīstību.Comments


bottom of page