top of page

Oktobris - krūts vēža apzināšanās mēnesis

2020. gads ir spēcīgs atgādinājums, ka mūsu izvēlēm un rīcībai var būt liela ietekme.


"Pasaulē ir aptuveni 1.38 miljoni jaunu gadījumu un 458 000 nāves no krūts vēža katru gadu. Krūts vēzis neapšaubāmi ir visizplatītākais slīmības veids visā pasaulē gan attīstītās, gan jaunattīstītās valstīs. Valstīs ar zemiem un vidējiem ienākumiem saslimstība pēdējos gados nepārtraukti aug.
Pašlaik nav pietiekamu zināšanu par krūts vēža cēloņiem, tāpēc agrīna slimības atklāšana joprojām ir krūts vēža kontroles stūrakmens. Kad krūts vēzis tiek atklāts agri un ja ir pieejama adekvāta diagnoze un ārstēšana, pastāv liela iespēja, ka krūts vēzi var izārstēt. Ja tiek atklāts novēloti, ārstnieciskā ārstēšana bieži vairs nav iespējama. Šādos gadījumos nepieciešama paliatīvā aprūpe, lai atvieglotu pacientu un viņu ģimenes ciešanas ”

/Laura Grazioli, CIDESCO INTERNATIONAL pārdošanas un mārketinga direktore/


CIDESCO ģimene, būdama kopiena, kas atzīst sieviešu vērtību, vēlas atbalstīt izpratni par krūts vēzi, lai pārliecinātos, ka katrai sievietei ir pietiekamas zināšanas par krūts vēža agrīnas atklāšanas nozīmi.


Let's go pink!

Comments


bottom of page