top of page

Nenokavē un piesaki savu dalību!

Mesoestetic divu dienu seminārs - 24.10. un 25.10. 2022. Par katru dienu tiks piešķirti 6 (TIP) tālākizglītības punkti.


Pirmajā semināra dienā visi interesenti varēs iepazīties ar jauno age element®, kas ir aktuāla pretnovecošanās procedūra, kuras pamatā ir epiģenētika, kas apvieno profesionālu salona ārstēšanu un mājas ārstēšanu. Procedūra piemērota katra pacienta vajadzībām.


Otrajā semināra dienā būs iespēja arī papildināt savas zināšanas par Cosmelan - visaptverošu anti-age terapija un Mesoeclat - depigmentējoša sistēma hiperpigmentācijas ārstēšanai.


Norises vieta: Starptautiskā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skola, Tallinas ielā 18, Rīgā. Laiks: no plkst.10:00 -18:00 Pieteikšanās rakstot uz e-pastu: mesoestetic@mesoestetic.lv Maksa par semināru: 10 EUR (viena diena) vai 20 EUR (divas dienas).

Tiekamies!Comments


bottom of page