top of page

Neinvazīva masāžas metode - Maderoterapija

Maderoterapija jeb koka terapija ir intensīva, bet neinvazīva masāžas metode, kurā izmanto vairākus dažādu formu un izmēra koka instrumentus. Šie koka instrumenti ir veidoti tā, lai pielāgotos mūsu ķermeņa figūrai, un katram no tiem ir atšķirīgi mērķi. Šī procedūra sniedz daudz priekšrocību veselības un estētiskos nolūkos, veicinot pacienta labsajūtu.
Tā kā tā ir neinvazīva procedūra, ir iespējams sasniegt izcilus rezultātus, jo koka elementi un terapeita rokas darbojas kopā kā viens veselums - tādējādi šī metode arī aizsargā skaistumkopšanas speciālista locītavas, jo spiedienu rada instrumenti.


Tā kā to uzskata par holistisku tehniku, tā izceļas ar enerģētisku stimulāciju un dziļu relaksāciju, iedarbojoties uz ķermeņa čakrām, veicinot labsajūtu un mieru, nodrošinot perfektu sinerģiju starp prātu, ķermeni un garu. Izmantojot šo dabisko metodi, ir iespējams palīdzēt samazināt stresa līmeni, aktivizēt šūnu atjaunošanos, nostiprināt, tonizēt ādu, ārstēt celulītu, samazināt tauku nogulsnējumus, veidot mūsu ķermeni un mazināt muskuļu sāpes. Šī procedūra ir paredzēta pacientiem, kuri izvēlas izvairīties no procedūrām ar estētiskām ierīcēm.

Maderoterapijas apmācības ilgst 1 dienu jeb 8 h, kuru laikā ir gan teorija, gan prakse. Katrs students gan sajutīs maderoterapiju uz sevis, gan veiks to pats. Iepazīšanās cena ir 350 € un tajā ietilpst arī madero - sākumkomplekts, lai varētu uzsākt darbu!


Tuvākās apmācības notiks Rīgā:

16.04.2023, plkst.10:00 - 17:00

14.05.2023, plkst.10:00 - 17:00


Kursa vadītāja Latvijā:

Elīna Spēlmane, oficiālā maderoterapijas trenere Latvijā.


Reģistrācija kursam:

Maderoterapijas akadēmija Latvijā Instagram kontā @maderoterapijalatvija


Raksts tapis sadarbībā ar Maderoterapia Global, Spānija.

Comments


bottom of page