top of page

Nāc studēt Rīgas Kosmētikas skolā

Tu jau apzinies savus nākotnes plānus un vēlies studēt? Vai sapņo par profesijas iegūšanu skaistumkopšanas nozarē? Tad noteikti pirms pieņemt galējo lēmumu, apmeklē ''Atvērto durvju dienas''. Ja esi jau domājusi par turpmāko izglītības ceļu un Tev ir mērķis iegūt profesiju ''kosmētiķis'' un kļūt par izcilu speciālistu, tad studijas ir viens no galvenajiem soļiem, lai to paveiktu.


Kosmētiķa darbs var būt ļoti aizraujošs un daudzpusīgs, jo tas ietver dažādas procedūras, piemēram, masāžas, ķīmiskos pīlingus, mezoterapiju, jonofrēzi, miostimulāciju un daudz ko citu. Speciālistam ir iespēja strādāt ar dažādiem klientiem un palīdzēt tiem justies labāk savā ādā. Ja jums patīk skaistumkopšana un vēlaties palīdzēt cilvēkiem justies labāk un tapt skaistākiem, tad šī profesija jums ir īstā!


Rīgas Kosmētikas skola piedāvā divas CIDESCO mācību programmas:

Mācību ilgums:

2 gadi (3120 stundas). Mācības sākas septembrī un beidzas jūnijā.

Mācību laiki:

Dienas grupa - katru darba dienu.

Pirmajā gadā - 09:00 -14:00

Otrajā gadā - 09:00 - 16:00


Mācību maksa:

Kopējā studiju maksa - 7200 EUR

Mācību ilgums:

1 gads (1200 stundas). Mācības sākas septembrī un beidzas jūnijā.

Mācību laiki:

Katru darba dienu un sestdienās.

Darba dienās - 16:00 – 20:00

Sestdienās - 09:00 – 15:00

Mācību maksa:

Kopējā studiju maksa - 3500 EUR


Mācības dod iespēju ne tikai iegūt vēlamo izglītību, bet arī attīstīties personīgi un profesionāli. Tā ir iespēja iepazīt jaunus cilvēkus un uzlabot savas prasmes. Studijas ir iespēja iegūt praktisku pieredzi un atklāt jaunus izaicinājumus.


Kommentit


bottom of page