top of page

Mūžībā devies pedagogs Valdis Kazulis

Piektdienas rītā saņemta sēru vēsts – negaidīti mūžībā devies starptautiskās CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolas ilggadējais pedagogs Valdis Kazulis (24.07.1964 – 27.12.2022).


Valdis ir bijis spēcīgs atbalsts skolas dzīvē, nesavtīgs kolēģis un atbalstošs, sirsnīgs, izpalīdzīgs pedagogs skolas audzēknēm. Vienmēr bija atvērts jaunām idejām un iesaistījies no sirds. Rūpējies par kolēģu labklājību. Nekad nav atteicies veltīt savu laiku un enerģiju, lai palīdzētu citiem. Pieredzējis un cienīts pedagogs - vienmēr paliksi mūsu sirdīs un atmiņās.


CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolas kolektīvs izsaka visdziļāko līdzjūtību Valda ģimenei, draugiem, kolēģiem un audzēkņiem. Atvadīšanās notiks trešdien, 4. janvārī (2023. gadā), Rīgas Krematorijā.Comments


bottom of page