top of page

Labo darbu un sirsnības laiks!

Starptautiskās CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolas audzēknes un pedagogi 20. decembrī aizvadīja fantastisku dienu Valsts asinsdonoru centrā! Tika organizēta ļoti sirsnīga un jauka atmosfēra centra darbiniekiem, veicot dažādas skaistumkopšanas procedūras:

 • make-up uzklāšana,

 • uzacu korekcija un ķīmiskā krāsošana,

 • roku masāža un parafīna vanniņas.

Izsakām pateicību par mūsu komandas labi organizēto darbu:

 • Sintija Strautiņa-Strēle

 • Zane Apine

Īpaša pateicība audzēknēm par procedūru veikšanu:

 • Ieva Ivanova

 • Sandra Sprudzāne

 • Evija Grīna

 • Veronika Grivennaja

 • Nora Gulbe

 • Ilona Kļavkalne

 • Sintija Krasta

 • Vera Perova

 • Kristīne Pīlēna

 • Renāte Safronova

 • Sanita Stankeviča

 • Irēna Sudaļenko

 • Beatrise Upeniece


Daļa no mums, kļuva par donoriem, ziedojot asinis, lai glābtu kāda cilvēka dzīvību - vēža slimnieka, bērna vai jaunās māmiņas.


Īpaša pateicība par drosmi:

 • Vera Perova

 • Sintija Krasta

 • Nora Gulbe

 • Santa Leone - Mākulēna

Mūsu draugs Dr. Hauschka parūpējās par to, lai VADC darbiniekiem būtu iespēja make-up baudīt ar kvalitatīvu kosmētiku. Dr. Hauschka produkti ir pilnībā sertificēta augstākās kvalitātes dabīgā kosmētika. 100% dabīgas izejvielas, kas vairumā saņēmušas ''bio'' vai ''Demeter'' sertifikātu.

Dr. Hauschka kosmētiskie līdzekļi satur 0% minerāleļļas, silikona, PEG un sintētisko konservantu. Rūpes par ādu un planētu – jau vairāk kā 50 gadus.

Esam gandarītas par šo iespēju iepriecināt tos, kuri ikdienā rūpējas par to, lai mūsu valstī nodrošinātu drošu un kvalitatīvu asins komponentu sagatavošanu un izplatīšanu ārstniecības iestādēm. Izsakam milzīgu pateicību VADC direktorei Egitai Polei un sabiedrisko attiecību speciālistei Sintijai Kleinhofai par atsaucību, iesaisti un tik brīnišķīgu uzņemšanu.


Paldies jums visiem par tik skaistu pieredzi!

Comments


bottom of page