top of page

Kur studēt?

Karjeras izvēle ir būtisks solis, kas ietekmē mūsu nākotni. Ne vienmēr ir viegli saprast īsto ceļu un pa to arī doties. Cik labi, ka nekad nav par vēlu mainīt savu izvēli vai papildināt zināšanas un pārkvalificēties. Pats svarīgākais ir nemitīgi attīstīties un pilnveidoties.


CIDESCO skola piedāvā divu veidu studijas, lai rezultātā Jūs kļūtu par kosmētiķi ar ne tikai Latvijā apstiprinātu profesionālo kvalifikāciju, bet arī ar pasaules mērogā atzīto CIDESCO diplomu.


Piesakies studijām!


Ja Tev nav iepriekšējas medicīniskās izglītības, tad izvēlies divu gadu studijas. Intensīvā un rūpīgā mācību procesā jau pēc diviem gadiem varēsi patstāvīgi strādāt par kosmētiķi ne tikai Latvijā, bet arī citās pasaules valstīs.


Savukārt, ja esi ar medicīnas izglītību, tad aicinām pievienoties 1. gada mācību programmai. Tādējādi Tev būs iespēja paplašināt savu kvalifikāciju vai pat nomainīt profesiju.
Kosmētiķa profesija mūsdienās ir ļoti progresējoša ar daudzām attīstības iespējām un nemitīgiem jauninājumiem. Šajā nozarē nekad nav garlaicīgi un nemēdz būt divu vienādu speciālistu. Nākotnes karjeras iespējas ir plašas ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs.


Piesakies studijām!

bottom of page