top of page

Kosmētikas elegance no GOSH COPENHAGEN laboratorijas

CIDESCO skola, mācību gada ietvaros, audzēkņiem nodrošina apgūt iemaņas, izmantojot dažādus prestižus kosmētikas zīmolus, un šogad viens no tiem ir, protams, GOSH. Šīs sadarbības rezultātā topošie speciālisti var iepazīties ar uzņēmuma produktu klāstu, iemācīties pielietot tos profesionālā veidā un izbaudīt skandināvu dizaina eleganci, kas raksturīga GOSH COPENHAGEN produktiem.
Kas ir GOSH COPENHAGEN?


GOSH COPENHAGEN ir ģimenes uzņēmums, kas nodarbojas ar kosmētikas ražošanu. Uzņēmums tika dibināts Kopenhāgenā 1945. gadā kā farmācijas kompānija, bet pārmaiņas nāca 70. gadu sākumā, kad GOSH COPENHAGEN sāka ar smaržu un kosmētikas ražošanu. Šodien zīmols ir kļuvis par vadošo nosaukumu privātajā kosmētikas nozarē, ražojot augstas kvalitātes produktus, kas tiek izmantoti slavenībām un grima māksliniekiem visā pasaulē.Ārkārtīgi svarīga ir uzņēmuma dzimtene – Dānija, kurā atrodas gan laboratorija, gan ražotne. Tas nodrošina GOSH COPENHAGEN spēju ātri reaģēt uz jaunākajiem kosmētikas trendiem un radīt inovatīvus produktus, kas iekļauj augstas kvalitātes izejvielas un atbilst pasaules standartiem.Zīmola piedāvājumā dominē skandināvu dizains – vienkāršs, bet pievilcīgs iepakojums, kas atspoguļo Dānijas estētiku un minimalismu. GOSH COPENHAGEN produkti tiek izgatavoti, izmantojot augstas kvalitātes izejvielas, un tie ir veidoti tā, lai nodrošinātu optimālu rezultātu, vienlaikus nesaturot parabēnus un iekļaujot minimālu smaržvielu daudzumu. Tas ir svarīgs solis pretī dabai draudzīgai kosmētikai, kas ir viens no uzņēmuma pamatprincipiem.Lai apmierinātu arvien pieaugošo pieprasījumu, GOSH COPENHAGEN ir īpaši lepns par savu produktu sertificēšanu. Tas nodrošina, ka patērētāji var uzticēties zīmolam un būt pārliecināti par produktu kvalitāti un drošību.Svarīga ir GOSH COPENHAGEN apņemšanās pret dzīvnieku labturību – visi produkti tiek ražoti bez vardarbības pret dzīvniekiem. Lielākā daļa no zīmola produktiem ir piemērota vegāniem, atbilstot augošajai vēlmei pēc dzīvnieku sastāvdaļu izvairīšanās.GOSH COPENHAGEN klāsts ir pieejams 90 valstīs, kas liecina par uzņēmuma starptautiskiem panākumiem. Tas ir zīmols, kas savieno tradīcijas ar jauninājumiem, piedāvājot patērētājiem augstas kvalitātes kosmētiku, kas ir ne tikai efektīva, bet arī draudzīga dabai un dzīvniekiem. GOSH COPENHAGEN stabili ieņem savu vietu kā viens no vadošajiem zīmoliem kosmētikas industrijā, piedāvājot iespēju ikvienam izcelties un justies skaistam.Yorumlar


bottom of page