top of page

Kļūsti par izcilu skaistumkopšanas speciālistu!


Iegūsti valsts apstiprinātu profesionālo kvalifikāciju "kosmētiķis (3.PKL)", kā arī starptautisko CIDESCO diplomu. Iegūsti iznāšanas un prasmes, kuras tiek novērtētas arī ārvalstīs!


CIDESCO diplomam ir liela uzticamība skaistuma industrijas vidē. Ikvienai skolai, kas ieguvusi šo akreditāciju, ir nemitīgi jāuztur augsti kosmētiķa profesionālās izglītības standarti, līdz ar to mūsu studenti var būt droši, ka gan mūsu skola, gan ikviens pedagogs ir augsti kvalificēts speciālists ar plašu pieredzi un zināšanām.


Lekcijas, stāstījums, pārrunas, ilustrēšana, demonstrēšana, diskusijas, procedūru un manipulāciju praktiskās mācības, lomu spēles (klients-speciālists), semināri, projektu prezentācijas, konferences, nozares uzņēmumu apmeklējums - Tev ir iespēja tajā visā iesaistīties!


Ko var apgūt?

  • Veikt elektroprocedūras: vaporizāciju, brosāžu, jonoforēzi, dezinkrustāciju, darsonvalizāciju, mikrodermobrāziju, fotohromoterapiju, elektrolimfodrenāžu, elektrolipolīzi, elektromiostimulāciju, vakuummasāžu, mehānisko vibromasāžu, ultraskaņas un zemas jaudas terapetisko lāzeru procedūras!

  • Sniegt pirmo un neatliekamo medicīnisko palīdzību.

  • Mikropigmentācija un mezoterapija estētiskajā kosmetoloģijā.

  • Veidot pozitīvas attiecības ar klientiem, kolēģiem, darba devēju.

  • Plānot, organizēt un vadīt savu darbu patstāvīgi un/vai komandā.

  • Uzņēmējdarbība.

Un ne tikai! Ir vēl un vēl...


Comments


bottom of page