top of page

Jaunākās tehnoloģijas kosmetoloģijā

CIDESCO mācību programmas ietvaros, skolas audzēkņi, lekciju un nodarbību ciklā iepazīst tehnoloģijas kosmetoloģijā. Topošie speciālisti (Kosmētiķi) apgūst jaunākās tehnoloģijas un metodes, kuras tiek izmantotas gan kosmētiķa praksē, gan estētiskajā medicīnā. Nodarbības notiek Anti-Aging Institute, estētikas un medicīnas klīnikā ''4.Dimensija'', kā arī ''Veselības centrs 4'' filiālē ''Dermatoloģijas klīnika''.


Anti-Aging Institute ir pirmā preventīvās medicīnas klīnika Latvijā, kas ar izcilu komandas darbu, jaunākajām tehnoloģijām un absolūti personalizētu pieeju, rūpējas par katra klienta esošo un nākotnē iespējamo veselības un novecošanās problēmu risināšanu.


Šī sadarbība nodrošina mūsu skolas audzēkņiem iespēju apgūt inovatīvas metodes un praktiskās prasmes no industrijas līderiem. Starptautiskā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skola kopā ar Anti-Aging Institute un citām klīnikām rada jaunus standartus kosmetoloģijas izglītībā Latvijā, nodrošinot radošu un zināšanām bagātu pieredzi mūsu audzēkņiem. Tas palīdzēs viņiem veidot veiksmīgu karjeru šajā dinamiskajā un augošajā nozarē.


Comments


bottom of page