top of page

Dodies uz CIDESCO 20 gadu jubilejas svinībām! Reģistrējies!

Updated: Feb 17

Lielākais un nozīmīgākais pasākums skolas vēsturē, kas apvienos skolas absolventes (sākot ar 1996. gadu) - CIDESCO 20 gadu jubilejas svinības - 2023. gada 18. martā!


Pasākumu organizē: Starptautiskā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skola. Datums: 18.03.2023. Ierašanās laiks: plkst.17:00 Balles norises vieta: Lielupe Hotel by Semarah, Bulduru prospekts 64/68, Jūrmala. Viesnīcā iespējams rezervēt numuriņus par īpašām cenām Pasākums ietver sevī izklaidējošu un izglītojošu daļu. Vakara vadītājs - Valters Krauze. Dzīvā mūzika. Iedvesmojoši stāsti par sievietes pasauli no viedokļu līderēm, elpu aizraujošs un emocijām piepildīts šovs, interaktīvas radošās darbnīcas, dāvanas un pārsteigumi visa vakara garumā! ​ CIDESCO balles kulminācijā, izlozēsim starp absolventēm 3 laimīgās, kuras dosies ceļojumā uz Barselonu! Ceļojumā iekļauts:

  • Avio biļetes un viesnīca.

  • Apmaksāts ceļojums uz mesoestetic galveno ēku.

  • Mesoestetic fabrikas un showroom apmeklējums.

  • Izglītojošs seminārs un tikšanās ar jomas speciālistiem.

  • Mārketinga padomi un ieteikumi sava profesionālā tēla (kā zīmola) veidošanā.

  • Ekskursija un vakariņas restorānā.

  • Izlozē piedalīsies tikai starptautiskās CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolas absolventes.

Pievienojieties, lai vienkopus radītu vēl nebijušu CIDESCO iedvesmas vakaru - ar interesantiem pieredzes stāstiem un enerģijas atjaunošanu, kā arī smelieties iedvesmu saviem nākotnes plāniem.​

Dalības maksājums vienai personai:

  • Veicot reģistrāciju un apmaksu līdz (ieskaitot) 30.12.2022 – absolventēm 20 EUR, pavadonis 25 EUR

  • Veicot reģistrāciju un apmaksu līdz (ieskaitot) 10.03.2023 – absolventēm 30 EUR, pavadonis 30 EUR

  • Ieejas maksa pasākuma norises dienā (18.03.2022) – visiem 45 EUR

Gaidītas visas mūsu skolas absolventes, skolas vadība, pedagogi, sadarbības partneri un viesi. Ielūgumi uz pasākumu, tiks izsūtīti sākot ar š.g februāra mēnesi. Ielūgumi būs jāuzrāda pie ieejas pasākumā, Jums ērtā veidā.

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties:

Jaunumi un aktuālā informācija par pasākumu tiks publicēta: www.kosmetikasskola.lv un sociālajos tīklos Facebook un Instagram skolas kontos! Pēc reģistrācijas formas aizpildīšanas un apstiprināšanas, divu stundu laikā ir jāveic apmaksa par dalību (par personu skaitu, kas apmeklēs pasākumu) pretējā gadījumā reģistrācija tiek anulēta. Reģistrācijas formu ir iespējams aizpildīt atkārtoti, Jums ērtā laikā. Rekvizīti: SIA ''Rīgas Kosmētikas skola'' Reģ.Nr. LV 50003289941 Banka: AS SEB Banka Kods: UNLALV2X Konta Nr.: LV42 UNLA 0001 0094 6925 2 Maksājuma mērķī norādiet: CIDESCO Balle, personu skaits. * Piedaloties pasākumā dalībnieks piekrīt, ka pasākuma laikā var tikt veikts foto, video un/vai audio ieraksts, kurā dalībnieki var tikt filmēti un fotografēti kā pasākuma apmeklētāji. Šāds materiāls var tikt izmantots medijos bez apmeklētāja atļaujas.


REĢISTRĀCIJA OBLIGĀTA! Aicinām reģistrēties CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolas absolventes (sākot no 1996. gada). ​

bottom of page