top of page

Dodies uz balli un piedalies izlozē - 3 pilnībā apmaksāti ceļojumi uz Barselonu! Reģistrējies!

Updated: Jan 23

CIDESCO balles kulminācijā, izlozēsim starp absolventēm 3 laimīgās, kuras dosies apmaksātā ceļojumā uz Barselonu!

Starptautiskās CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolas 20 gadu jubilejas svinības un skolas absolventu balle - 2023. gada 18. martā! Lielākais un nozīmīgākais pasākums skolas vēsturē, kas kļūs par tradīciju! Pievienojies!


Pasākums ietver sevī izklaidējošu un izglītojošu daļu. Vakara vadītājs - Valters Krauze. Dzīvā mūzika. Iedvesmojoši stāsti par sievietes pasauli no viedokļu līderēm, elpu aizraujošs un emocijām piepildīts šovs, interaktīvas radošās darbnīcas, dāvanas un pārsteigumi visa vakara garumā!


Pievienojies! Radīsim vēl nebijušu CIDESCO absolventu iedvesmas vakaru – interesantu un aizraujošu pieredzes stāstu apmaiņa, enerģijas atjaunošana, kā arī smelsimies iedvesmu saviem nākotnes plāniem.

Pasākumu organizē: Starptautiskā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skola. Datums: 18.03.2023. Ierašanās laiks: plkst.17:00 Balles norises vieta: Lielupe Hotel by Semarah, Bulduru prospekts 64/68, Jūrmala. Viesnīcā iespējams rezervēt numuriņus par īpašām cenām (informācija atrodama, skolas mājas lapā, sadaļā ''Reģistrācija'')!


Reģistrācija obligāta.

Aicinām reģistrēties CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolas absolventes (sākot no 1996. gada): https://www.kosmetikasskola.lv/dalibnieku-registracija


Dalības maksājums vienai personai: - Veicot reģistrāciju un apmaksu līdz (ieskaitot) 10.03.2023 – absolventēm 30 EUR, pavadonis 30 EUR - Ieejas maksa pasākuma norises dienā (18.03.2022) – 45 EUR


Jautājumu gadījumā, lūgums, sazināties: • e-pasts info@kosmetikasskola.lv • tālrunis +371 28 388 520


Jaunumi un aktuālā informācija par pasākumu tiks publicēta: www.kosmetikasskola.lv un sociālajos tīklos Facebook un Instagram skolas kontos!

bottom of page