top of page

Eksāmenu laiks CIDESCO skolā

Eksāmenu laiks ir nozīmīgs periods CIDESCO skolā, kurā audzēknes demonstrē savas zināšanas un prasmes, kas iegūtas mācību procesā. Tas ir laiks, kad tiek pārbaudīta viņu kompetence un gatavība kļūt par profesionāļiem kosmetoloģijas nozarē.

 


Eksāmenu grafiks


Eksāmenu grafiks CIDESCO skolā tiek rūpīgi plānots un organizēts, lai nodrošinātu efektīvu zināšanu novērtēšanu. Precīzs eksāmenu datums un laiks tiek paziņots audzēknēm divus mēnešus pirms eksāmenu sākuma, lai nodrošinātu pietiekamu laiku sagatavošanās darbiem.

 


Eksāmenu veidi


CIDESCO skolā tiek organizēti dažāda veida eksāmeni, lai novertētu audzēkņu zināšanas un prasmes:

  • Teorijas eksāmeni. Eksāmena laikā tiek pārbaudītas audzēkņu teorētiskās zināšanas anatomijā, dermatoloģijā, ķīmijā, dekoratīvajā kosmētikā, fizioterapijā, kā arī uzņēmējdarbībā.

  • Praktiskie eksāmeni. Tiek pārbaudītas audzēkņu praktiskās iemaņas un spēja pielietot teorētiskās zināšanas praksē. Šajos eksāmenos audzēkņi demonstrē dažādas skaistumkopšanas procedūras un tehnikas.

  • Projekta darbi. Audzēkņiem jāizstrādā un jāprezentē projekta darbs, par tādām tēmām kā: ādas novecošanās, celulīts, rozācija u.c.

 


Sagatavošanās eksāmeniem


Lai palīdzētu audzēkņiem sagatavoties eksāmeniem, CIDESCO skolā tiek piedāvāti dažādi atbalsta pasākumi:

  • Papildus konsultācijas. Pedagogi sniedz konsultācijas, lai atbildētu uz audzēkņu jautājumiem.

  • Prakses iespējas. CIDESCO skola nodrošina prakses vietas skolā un SIA Veselības centrs 4 filiālēs, lai audzēkņi varētu pilnveidot savas praktiskās prasmes reālā darba vidē.

 


Eksāmenu rezultāti


Eksāmenu rezultāti tiek paziņoti pēc eksāmenu beigām. Mēs lepojamies ar mūsu audzēkņu sasniegumiem un esam pārliecināti, ka eksāmenu laiks palīdz viņiem sasniegt augstu profesionālo līmeni.

 

Ja jums ir jautājumi par eksāmenu grafiku vai sagatavošanās iespējām, lūdzu, sazinieties ar CIDESCO skolas administrāciju.

Comments


bottom of page