top of page

Efektīvs risinājums hiperpigmentācijas problēmu risināšanai

Līderis kosmetoloģijā - cosmelan® hiperpigmentācijas problēmu risināšanā. Klīniskajos pētījumos pierādīts, ka cosmelan® ir 95% efektīvs patoloģiskas hiperpigmentācijas gadījumos, tādēļ tas ir pasaulē visvairāk pārdotais depigmentācijas līdzeklis.


cosmelan® depigmentējoša sistēma


cosmelan® ir pirmā šāda veida depigmentācijas sistēma profesionālajā skaistumkopšnas tirgū, kuru ir izstrādājis mesoestetic. Mesoestetic ir farmācijas grupa, kas ražo medicīnas klases produktus jomas ekspertiem, rezultātus pierādot klīniskajos pētījumos. cosmelan® procedūra saņēmusi Estētiskās Dermatoloģijas asociācijas

balvu "Estētiskās dermatoloģijas pērle". Mesoestetic ir izstrādājis arī sistēmu ārstiem - Dermamelan.


cosmelan® ir revolucionārs produkts, kas izstrādāts melaniskas izcelsmes ādas pigmentācijas problēmu risināšanai. Inovatīvas formulas, kas palīdz kavēt melanīna veidošanos hiperpigmentētās zonās, ļaujot klientiem panākt gaišāku un tīrāku ādu ar minimālu kairinājumu. Kavē jaunas hiperpigmentācijas veidošanos.

cosmelan® ir mesoestetic visvairāk pārdotā procedūra - pazīstama ar saviem rezultātiem visā pasaulē, kā arī ieguvusi reputāciju, kā viena no efektīvākajām depigmentācijas procedūrām tirgū.


cosmelan® terapija sastāv no vienas profesionālās procedūras un mājas kopšanas protokola, ko klients ievēro 4 mēnešus. Turmākos gadus klients melasmu vai citas izcelsmes hiperpigmentāciju kontrolē tikai ar mājas kopšanas produktiem. Retos gadījumos porofesionālo procedūru nepieciešams atkārtot.


Ieguvumi:

 • izlīdzina hiperpigmentācijas plankumus;

 • korigē melazmu;

 • koriģē pēciekaisuma hiperpigmentāciju (piemēram, aknes rētas);

 • ādas tekstūras defektus.

Pateicoties cosmelan® intesīvajai darbībai, klienti ir ļoti apmierināti arī ar anti-age efektu pēc šīs procedūras. Cosmelan® ir uzticama izvēle tiem, kam nepieciešams risinājums hiperpigmentācijas ārstēšanai.

mesoestetic m.pen [pro] mikroadatu ierīce


Bezvadu, automātiska un uzlādējama mikroadatu ierīce, kas izstrādāta, lai uzlabotu aktīvo vielu ievadīšanu ādā un ārīgi lietoto preparātu efektivitāti. Pateicoties ierīces izveidotajiem mikrokanāliņiem ādā, tiek atvieglota preparātu penetrācija ādas dziļākajos slānos.


m.pen [pro] tā ir invazīva mikroadatu terapijas forma, kas pēc adatu iedarbības rada lielu daudzumu mikrokanālu ādā, pa kuriem, uz ādas uzklātie produkti ar speciskām īpašībām, tiek ievadīti iepriekš noteiktā dziļumā, tādējādi panākot divkāršu iedarbību.

Ierīce veic kontrolētas, perpendikulāras kustības un sasniedz noteiktu ādas dziļumu ar minimāliem ādas bojājumiem.


m.pen[pro] ir ievērojami uzlabojumi ierīces funkcijās, no kurām galvenās ir:

 • Efektīva, ātra un droša transdermāla ierīce;

 • Iespēja strādāt 6 dažādos dziļumos, piemērojot procedūru atbilstoši pacienta vajadzībām;

 • Piedāvā 5 ātrumus, kas noradīti uz ierīces dažādās krāsās;

 • Noapaļots uzgalis, kas ļauj komfortablāk sasniegt visas zonas;

 • Darbojas ar 12 mikroadatām, kas veido ādā vairāk mikropunktus un ļauj apstrādāt lielākus ādas laukumus īsākā laikā;

 • Neskrāpē ādas virskārtu;

 • Komplektā ietilpst 2 baterijas ar ilgu kalpošanas laiku (2 stundas). Lietošanas laikā ierīci var uzlādēt;

 • Dizains veidots pildspalvas formā nodrošinot ergonomisku un ērtu lietošanu;

 • Klusa ierīce, kas nodrošina komfortablu procedūru pacientam.

Terapijas ilgums ir 30 - 60 minūtes. Pacients tūlīt pēc procedūras var atgriezties pie normāla darba ritma. Ieteicamas vismaz 5 procedūras ar divu nedēļu intervālu starp katru sejas ādas procedūru un 1 nedēļas intervālu starp ķermeņa procedūrām.


Lai sasniegtu iespējami labāko rezultātu, ko sniedz mikroadatu tehnika, ir nepieciešams pielāgot katra pacienta vajadzībām un konkrētam ādas problēmu risinājumam aktīvo vielu un kokteiļu izvēli. m.pen[pro] ir speciāli radīts lietošanai kopā ar mesoestetic augstas kvalitates preparātiem c-prof un x-prof .


Šo produktu ir atļauts iegādāties un lietot tikai kvalicētiem speciālistiem, kas ir apguvuši mesoestetic produktu lietošanas protokolus. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar mesoestetic institūtu, zvanot:+371 25 761 121 vai rakstot uz e-pastu: mesoestetic@mesoestetic.lv


Reklāmraksts tapis sadarbība ar mesoestetic.

Comments


bottom of page