top of page

Dezinkrustācija

Ādas attīrīšana ar dezinkrustāciju ir kosmetoloģiska procedūra, kurā izmanto galvanisko strāvu. Dezinkrustācija ir ādas kopšanas paņēmiens, kas ietver zema līmeņa elektriskās strāvas izmantošanu, lai dziļi attīrītu ādu un noņemtu netīrumus.


Dezinkrustācijas procesa laikā uz ādas tiek uzklāts vadošs šķīdums, kas palīdz atvērt poras un ļauj elektriskajai strāvai iekļūt ādā. Elektriskā strāva izraisa ķīmisku reakciju ar vadošo šķīdumu. Šis process pārvērš ādā esošās eļļas un piemaisījumus vielās, kuras var viegli noņemt no ādas.


Dezinkrustāciju parasti izmanto kā daļu no sejas kopšanas, lai palīdzētu noņemt netīrumus no ādas. To bieži izmanto kopā ar citām ādas kopšanas metodēm, piemēram, pīlingu un tvaicēšanu, lai nodrošinātu dziļu ādas attīrīšanu un detoksikāciju. Dezinkrustēšana var arī uzlabot ādas tekstūru un tonusu, kā arī palielināt ādas mitrumu.


Dezinkrustācijas process sastāv no vairākiem soļiem:

  • Attīrīšanas solis - Āda tiek attīrīta no virspusējās netīrumiem, izmantojot attīrīšanas līdzekli.

  • Dezinkrustācijas solis - Āda tiek attīrīta izmantojot elektrisku ierīci, kas izmanto negatīvo jonu lādiņus. Dezinkrustācijas ierīce sūta nelielus elektriskus impulsus, kas palīdz izdalīt taukus un netīrumus no porām. Tiek izmantots arī speciāls attīrīšanas līdzeklis, kas palīdz atvērt poras un izņemt netīrumus.

  • Uzklāšanas solis - Pēc dezinkrustācijas procedūras tiek uzklāts nomierinošs līdzeklis, kas palīdz samazināt iekaisumu un nomierināt ādu.


Dezinkrustācijas gels (vadošs šķīdums)


Dezinkrustācijas želeja (gels) ir vadošs šķīdums, ko izmanto dezinkrustācijas procedūrās. Gels parasti ir izgatavots, izmantojot dabisku un sintētisko sastāvdaļu kombināciju, piemēram, glicerīnu, salicilskābi un citas vieglas skābes, kas palīdz atvērt poras un mīkstina ādā esošos netīrumus. Kombinācijā ar zema līmeņa elektrisko strāvu dezinkrustācijas želeja palīdz radīt ķīmisku reakciju, kas pārvērš eļļas un piemaisījumus vielās, kuras var viegli noņemt no ādas.


Dezinkrustācijas gelu var lietot uz visiem ādas tipiem, bet tas ir īpaši efektīvs taukainai un ar pinnēm pakļautai ādai. Tas var palīdzēt noņemt netīrumus, kā arī mazināt ar pinnēm saistītu iekaisumu un apsārtumu. Gels var arī palīdzēt uzlabot ādas tekstūru un tonusu, padarot to gludāku un atsvaidzinātāku.


Ir svarīgi atzīmēt, ka dezinkrustācijas gelu drīkst lietot tikai speciālists, jo nepareiza želejas un elektriskās strāvas lietošana var izraisīt ādas bojājumus un citas komplikācijas. Ir svarīgi arī ievērot visus ādas kopšanas speciālista norādījumus.Kāds ir dezinkrustācijas efekts?


Deżinkrustēšana palīdz mīkstināt audus, atvērt poras dziļākai tīrīšanai, izšķīdināt sebumu un ieaugušos netīrumus. Tas palīdz uzlabot asinsriti, ienesot apstrādātajā zonā skābekli, siltumu un barības vielas.Dezinkrustēšans priekšrocības:

  • Palīdz mazināt iekaisumu – ja uz ādas ir iekaisušas vietas, attīrīšana var palīdzēt noņemt šūnas, kas var izraisīt iekaisumu un novērst turpmāko iekaisumu.

  • Atjauno ādas pH līmeni - dezinkrustācijas procesā tiek izmantots sabalansēts pH šķīdums, lai atjaunotu ādas dabisko pH līmeni un novērstu kairinājumu un diskomfortu.

  • Sniedz enerģiju ādai – zemfrekvences strāva, ko izmanto attīrīšanā, var dot enerģiju ādai un palīdzēt palielināt asinsriti, kas var uzlabot vispārējo ādas veselību.

Ir svarīgi ņemt vērā, ka procedūras efekts var atšķirties atkarībā no jūsu individuālā ādas stāvokļa, procedūras veida un biežuma, kā arī no citiem faktoriem.


Dezinkrustāciju drīkst veikt tikai apmācīts speciālists, jo nepareiza elektriskās strāvas izmantošana var izraisīt ādas bojājumus un citas komplikācijas. Tas var nebūt piemērots visiem ādas tipiem - kam ir jutīga āda vai noteikti veselības stāvokļi. Vienmēr konsultējaties ar speciālistu, lai noteiktu vai dezinkrustācija ir piemērota jūsu ādas kopšanas vajadzībām.

bottom of page