top of page

CIDESCO skolas izlaidums 2023, VEF Kultūras pilī

Mēs, CIDESCO skola, apsveicam jūs, mūsu brīnišķīgās absolventes, ar jūsu sasniegto un iegūto kvalifikāciju ''Kosmētiķis''. Izlaidums ir īpašs brīdis, kas atspoguļo jūsu pūles, mērķtiecību un nepārtraukto darbu.


Jūsu neatlaidība mācību procesā, mērķtiecība un spēja veidot ciešu savstarpējo sadarbību ir apbrīnas vērta. Jūs esat pierādījušas, ka ar apņēmību variet sasniegt jebkurus augstumus. Izsakām pateicību par jūsu vēlmi iesaistīties, atbalstīt un vēlmi uzzināt!


Saglabājiet šo pašu mērķtiecību nākotnes izaicinājumiem. Lai jūsu ceļš būtu pilns ar neaizmirstamiem piedzīvojumu, sasniegumiem un personisko attīstību. Nepametiet savus sapņus un turpiniet strādāt, lai tos sasniegtu.


Esiet pateicīgas saviem vecākiem, ģimenei un draugiem par to neatlaidīgo atbalstu, ko viņi jums ir snieguši. Viņu mīlestība, gudrība, kā arī pacietība ir devusi jums spēku un drosmi turpināt, un pārvarēt šķēršļus.


Vēlamies izteikt arī pateicību mūsu skolas pedagogiem. Jūsu zināšanas un atbalsts ir bijuši neaizstājama sastāvdaļa mācību procesā. Jūsu centieni iedrošināt un mācīt ir nenovērtējami. Jūs esat radījušas spēcīgu ietekmi un iedvesmu turpmākajai dzīvei, katrai no mūsu absolventēm. Paldies Jums!


Mēs esam lepni par jūsu sasniegumiem un ticam, ka jūs spēsiet pasaulē radīt pozitīvas pārmaiņas. Lai jūsu nākotne būtu spoža un piepildīta ar lieliskiem panākumiem!


Izsakām milzīgu pateicību mūsu īpašajiem viesiem un atbalstītājiem - Veselības centrs 4 SIA, Anti-Aging Institute un mesoestetic par Jūsu sniegto atbalstu, ieguldījumu un sirsnību. Paldies, ka esat kopā ar mums!Comments


bottom of page