top of page

CIDESCO pasaules kongress un izstāde Nr.68

CIDESCO ir izziņojis 68.pasaules kongresu un izstādi Indonēzijā, kas norisināsies 2020. gada 9.-13. septembrī. Šis ir prestižs notikums, kas ik gadu pulcē simtiem dalībnieku. Kongresā ikvienam ir iespēja diskutēt par industrijas nozīmīgākajiem notikumiem, apgūt jaunas prasmes un kontaktēties ar pasaules vadošajiem ādas kopšanas nozares speciālistiem. 

Šī gada kongresa tēma ir "Skaistuma mantojumi". Piecu dienu pasākuma laikā viesi varēs iepazīties ar dažādu zīmolu, skolu jaunumiem, apmeklēt ekspertu seminārus, darbnīcas un izglītojošas nodarbības. Tāpat būs pieejama virkne kultūras pasākumu, lai atklātu Džakartas un tuvākās apkārtnes skaistumu.


Ikgadējais CIDESCO vizāžistu un ķermeņa mākslas konkurss būs atvērts visiem profesionāļiem un studentiem, kuri vēlas piedalīties, tādējādi nododot ziņu: "Kongresa skaistuma unikalitāti un mākslinieciskumu veido ikviens kongresa dalībnieks. Konkursa tēma ir "Tropiskā paradīze"".


Lai iegūtu papildus informāciju par dalību un pasākuma programmu, lūgums sazināties ar info@cidesco.com.
Comments


bottom of page