top of page

CIDESCO BALI 2022, Indonēzija.

Starptautiskai CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolai šogad bija lieliska iespēja piedalīties vienreizējā pasākumā ''68. Starptautiskais CIDESCO Pasaules kongress'', kas norisinājās Bali, Indonēzijā (no 15.-17. septembrim).


Esam pateicīgi CIDESCO nodaļai Indonēzijā par kongresa organizēšanu, kā arī izsakam atzinību par profesionālo pasākuma organizāciju un izrādīto viesmīlību.


Liels paldies ir jāsaka arī CIDESCO International par skaistumkopšanas pasaules standarta uzturēšanu izglītībā un jaunu programmu attīstīšanu, kā arī par CIDESCO school meeting organizāciju un inovācijām. Esam pagodinātas par iespēju būt šeit un pārstāvēt mūsu skolu.


Kongresā piedalījās pārstāvji no: 1. Latvijas 2. Īrijas 3. Šveices 4. Holandes 5. Apvienotās Karalistes 6. Vācijas 7. Somijas 8. Ungārijas 9. Indijas 10. Japānas 11. Dienvidkorejas 12. Ķīnas 13. Malaizijas 14. Singapūras 15. Indonēzijas 16. Austrālijas 17. Dienvidāfrikas 18. Amerikas Savienotajām Valstīm 19. Kanādas


Atmiņas ir saites zelta ķēdē, kas mūs saista kopā, līdz atkal tiekamies!
Comments


bottom of page
<