top of page

Atvērto durvju dienas.

Karjeras izvēle ir būtisks solis, kas ietekmē mūsu nākotni. Ne vienmēr ir viegli saprast īsto ceļu. Starptautiskā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skola piedāvā divu veidu apmācību programmas, lai rezultātā Jūs kļūtu par kosmētiķi ar ne tikai Latvijā apstiprinātu profesionālo kvalifikāciju, bet arī ar pasaules mērogā atzīto CIDESCO diplomu.


Kosmētiķa profesija mūsdienās ir ļoti progresējoša ar daudzām attīstības iespējām un nemitīgiem jauninājumiem. Šajā nozarē nekad nav garlaicīgi un nemēdz būt divu vienādu speciālistu. Nākotnes karjeras iespējas ir plašas ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs.


Ir iespēja uzsākt apmācības:


Ja Tev nav iepriekšējas medicīniskās izglītības (medicīnas māsa vai ārsts), tad izvēlies divu gadu studijas. Intensīvā un rūpīgā mācību procesā jau pēc diviem gadiem varēsi patstāvīgi strādāt par kosmētiķi ne tikai Latvijā, bet arī citās pasaules valstīs. Vairāk informācijas par profesionālo vidējās izglītības CIDESCO apmācības programma: https://www.kosmetikasskola.lv/videjas-izglitibas-programma


Savukārt, ja esi ar medicīnas izglītību (medicīnas māsa vai ārsts), tad aicinām pievienoties 1. gada mācību programmai. Tādējādi Tev būs iespēja paplašināt savu kvalifikāciju vai pat nomainīt profesiju. Vairāk informācijas par programmu personām ar medicīnisko izglītību: https://www.kosmetikasskola.lv/talakizglitibas-programma


Atvērto durvju dienas:

21.04.2022 plkst. 10.00

28.04.2022 plkst. 17.00


Starptautiskā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skola

Tallinas iela 18, Rīga

+371 28388520

info@kosmetikasskola.lv

www.kosmetikasskola.lvbottom of page