top of page

Atvērto durvju diena 26.07.2023, plkst.17:30

Atvērto durvju diena CIDESCO skolā. Ja Tevi interesē kosmetoloģija, aizrauj skaistums, rūpes par ādu un cilvēku labsajūta, tad aicinām tieši Tevi! Ir pienācis laiks iepazīt kosmetoloģijas nozares brīnumaino pasauli. Aicinām apmeklēt atvērto durvju dienu pasākumu, kas sniegs ieskatu kosmētiķa profesijā.


Kas ir kosmetoloģija? Tā ir nozare, kas apvieno mākslinieciskumu, zinātni un rūpes par cilvēku skaistumu un veselību. Kosmetoloģija sniedz iespēju strādāt ar dažādiem kopšanas produktiem un procedūru iekārtām, veicot dažādas procedūras: jonoforēzi, dezinkrustāciju, darsonvalizāciju, mikrodermobrāziju, fotohromoterapiju, elektrolimfodrenāžu, elektrolipolīzi, elektromiostimulāciju, vakuummasāžu, mehānisko vibromasāžu, ultraskaņas un zemas jaudas terapetisko lāzeru procedūras.


Atvērto durvju dienu pasākums ir izcils laiks, lai uzzinātu visu par CIDESCO mācību programmām un izprastu, kā mēs palīdzam kļūt par izciliem speciālistiem, kā arī uzzinātu par aizraujošām iespējām, ko šī profesija sniedz.


Pieredzējuši pedagogi būs klāt, lai dalītos ar savu zināšanu bagāžu. Jūs varēsiet uzdot jautājumus, uzzināt par mācību procesu, prakses iespējām un CIDESCO starptautisko diplomu, ko jūs iegūsiet, kļūstot par skolas absolventēm.


Atvērto durvju diena sniegs jums iespēju iepazīt mūsu moderās un labiekārtotās mācību telpas un skolas gaisotni. Mēs ceram, ka šī pieredze jums sniegs motivāciju un iedvesmu sekot savam aicinājumam kosmetoloģijas jomā.Aicinām jūs pievienoties atvērto durvju dienā un sākt ceļu uz aizraujošu karjeru kosmetoloģijas nozarē! Sazinieties ar mums šodien, lai reģistrētos un rezervētu vietu. Kopā radīsim skaistumu!


Reģistrācija zvanot +371 28 388 520


Comments


bottom of page