top of page

Atvērto durvju diena

Sapņo par profesiju skaistumkopšanas nozarē, bet ir daudz neatbildētu jautājumu? Nāc uz atvērto durvju dienu, līdzi ņemot labu noskaņojumu, un uzzini atbildes uz saviem jautājumiem!


Šis ir ļoti svarīgs solis jūsu izglītības un karjeras ceļā, tāpēc svarīgi ir uzmanīgi izvērtēt savas iespējas un vēlmes. Lai jūsu izvēle būtu veiksmīga, iesakam sākt sagatavošanos laicīgi - izmantojiet resursus, kas ir pieejami jums - jautājiet padomu un konsultējieties ar nozares speciālistiem, izpētiet mācību programmas un izglītības iestādes, apmeklējiet atvērto durvju dienas un informatīvos pasākumus.


Esiet laipni gaidītas šī gada noslēdzošajā atvērto durvju dienu pasākumā, kas norisināsies 31.05.2023, plkst. 17:30, Tallinas ielā 18, Rīgā (3.stāvā). Izdevīgs brīdis, kad iegūt vērtīgu ieskatu mūsu mācību programmās, procesā, mūsu vērtībās un atmosfērā, ko piedāvājam mūsu audzēknēm. Būsim priecīgi jūs sagaidīt un palīdzēt jums saprast, kā mūsu skola varētu būt spēcīgs jūsu karjeras pamats!


Reģistrācija pasākumam, zvanot +371 28 388 520

Pievienojieties mums un iegūstiet brīnišķīgu pieredzi. Veiksmi jūsu izglītības ceļā!

Rīgas Kosmētikas skola SIA

Kommentare


bottom of page