top of page

Atvērto durvju diena 17.05.2024

Jau 17. maijā, plkst.17.00 Starptautiskā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skola gaidīs visus interesentus uz Atvērto durvju dienu, lai dotu iespēju uzzināt visu par mācību procesu kosmetoloģijas nozarē un starptautisko CIDESCO diplomu.CIDESCO diploms ir starptautiski atzīta kosmetoloģijas un skaistumkopšanas profesionāļu sertifikācija, ko piešķir CIDESCO (Comité International d'Esthétique et de Cosmétologie) Starptautiskā skaistumkopšanas asociācija. Šis diploms ir augsts standarts kosmetoloģijas jomā un to piešķir, tikai pabeidzot stingrus apmācības procesu un nokārtojot starptautiskas pārbaudes.


Pasākumā Tu uzzināsi visu par:

  • Profesiju ‘‘kosmētiķis’’;

  • Kosmētiķa pompetencēm;

  • Mācību programmā;

  • Mācību procesu;

  • Uzņemšanas nosacījumiem.


Tev būs lieliska iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus, lai saņemt sen kārotās atbildes. CIDESCO mācību programmas sniedz ne tikai zināšanas un prasmes skaistumkopšanas jomā, bet arī veicina personīgās attīstības izaugsmi, kas var būt noderīga gan profesionālajā, gan personiskajā dzīvē.


Pasākuma datums: 17.05.2024

Sākums: plkst. 17.00

Atrašanās vieta: Tallinas iela 18, Rīga

Reģistrācija zvanot: +371 28 388 520

Comments


bottom of page