top of page

Ar lepnumu paziņojam, ka mēs turpinām augt!

Privātā izglītības iestāde ''Starptautiskā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skola'' ir ieguvusi jaunu nosaukumu ''Starptautiskā CIDESCO kosmetoloģijas profesionālā vidusskola''. Esam akreditēta izglītības iestāde, kuras absolventi iegūst skaistumkopšanas nozares speciālista diplomu par profesionālo vidējo izglītību ar kvalifikāciju ''kosmētiķis'' (3. kvalifikācijas līmenis) vai apliecību par kosmētiķa kvalifikāciju (3. kvalifikācijas līmenis), kā arī starptautisko CIDESCO diplomu.


''Starptautiskā CIDESCO kosmetoloģijas profesionālā vidusskola''

  • Vīzija - starptautiski konkurētspējīga, dinamiska un moderna skaistumkopšanas zinātnē.

  • Misija - sagatavot ausgtākās kvalitātes speciālistus, nodrošinot kvalitatīvu izglītību ar kompetentu pedagogu kolektīvu un modernu apmācību infrastruktūru.

  • Vērtības - ir kvalitāte, sadarbība, atvertība, kompetence, radošums un motivācija ceļā uz izcilību.

Izglītības iestāde kopš 2017. gada ir ''Veselības centrs 4'' grupas uzņēmums. ''Veselības centrs 4'' ir viena no lielākajām privātajām daudzprofilu medicīnas iestādēm - inovāciju un medicīnas tehnoloģiju līderis Latvijā. Skolas absolventiem tas paver lieliskas iespējas, turpināt savu karjeru kādā no uzņēmuma filiālēm. Savukārt, CIDESCO diploma ieguvēji bauda priekšrocības darba tirgū Latvijā un ārzemēs, kļūstot par vadošajiem speciālistiem skaistumkopšanas nozarē (kosmetoloģijā).


bottom of page