top of page

Aptauja ''Tālākizglītība kosmētiķiem''

Vēlamies uzklausīt un uzzināt skaistumkopšanas nozarē strādājošo profesionāļu (kosmētiķu) tālākizglītības semināru intereses, lai nodrošinātu jums vispiemērotāko un kvalitatīvāko piedāvājumu.


Aptauju organizējam mēs, ''Starptautiskā CIDESCO kosmetoloģijas profesionālā vidusskola'' un tajā apkoposim jūsu vēlmes, intereses un priekšlikumus attiecībā uz tālākizglītības pilnveidi skaistumkopšanas jomā. Aptaujas izpilde prasīs tikai 5 - 7 minūtes no jūsu laika, taču tas sniegs mums ļoti vērtīgu informāciju, lai mēs varētu pielāgot tālākizglītības programmas tieši jūsu interesēm un vajadzībām. Paldies par atsaucību!


Aizpildiet aptauju jau šodien: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfVo9e37flhWZyWqu8zepT_f78GvHxgyYLxESU5mP8KQFLjKg/viewform?pli=1&fbclid=IwAR1z8ZQmWoXJRZZ5prcG2ITs7FslhnaIp4Cls9yUS_KOgxBCSiWzkyDu_Asbottom of page