top of page

Aicinām pieteikties uz procedūrām, kvalifikācijas prakses ietvaros.

Starptautiskā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skola piedāvā iespēju pieteikties uz procedūrām pie mūsu studentēm. Procedūras tiek veiktas ar kosmētiku Mesoestetic (Spānija) un Renew (Izraēla). Plašs procedūru klāsts: sejas kopšanas manuālās un elektroprocedūras, ķermeņa manuālās un elektroprocedūras, roku aprūpe un depilācija tiek piedāvātas par izejmateriālu cenām!


Vairāk par procedūrām un cenām lasiet pievienotajā failā:


CIDESCO Kvalifikācijas prakses procedūras
.doc
Download DOC • 91KB

Lai vienotos par procedūru pieraksta laikiem:

Tālr.: +371 28388520

Procedūras tiks veiktas: Starptautiskaja CIDESCO Rīgas Kosmētikas skola, Tallinas iela 18, Rīga. Ierodoties uz procedūrām jāuzrāda derīgs Covid19 sertifikāts un personu apliecinošs dokuments.Comentarios


bottom of page