top of page

Aicinām pieteikties uz procedūrām, kvalifikācijas prakses ietvaros.

Updated: Dec 13, 2022

Starptautiskā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skola piedāvā iespēju pieteikties uz procedūrām pie mūsu studentēm. Procedūras tiek veiktas ar kosmētiku Mesoestetic (Spānija) un Renew (Izraēla). Plašs procedūru klāsts: sejas kopšanas manuālās un elektroprocedūras, ķermeņa manuālās un elektroprocedūras, roku aprūpe un depilācija tiek piedāvātas par izejmateriālu cenām!


Vairāk par procedūrām un cenām lasiet pievienotajā failā:


CIDESCO Kvalifikācijas prakses procedūras
.doc
Download DOC • 91KB

Lai vienotos par procedūru pieraksta laikiem:

Tālr.: +371 28388520

E-pasts: info@kosmetikasskola.lv

Procedūras tiks veiktas: Starptautiskaja CIDESCO Rīgas Kosmētikas skola, Tallinas iela 18, Rīga. Ierodoties uz procedūrām jāuzrāda derīgs Covid19 sertifikāts un personu apliecinošs dokuments.bottom of page