top of page

Ēnu diena 2023

5. aprīlī visā Latvijā norisinājās izglītības organizācijas ''Junior Achievement Latvia'' (JA Latvia) organizētais karjeras izglītības pasākums skolēniem ''Ēnu diena''. Rīgas Kosmētikas skolā ''Ēnu diena'' deva iespēju Ēnotājiem, iejusties profesijā ''kosmētiķis''.


Ēnotāji ieguva informāciju par svarīgāko kosmētiķa profesijā, profesijas standartu, kā arī par iespējām attīstīties pēc diploma un sertifikāta ieguves ne tikai Latvijā, bet arī starptautiskā līmenī. Ļoti būtiski, ka Ēnotāji, lielāko pasākuma daļu, varēja iegūt praktisko pieredzi, kas radīja lielas emocijas un mainīja viņu iepriekšējo uzskatu par šo profesiju.


Pēc ''Junior Achievement Latvia'' (JA Latvia) publicētās informācijas par Ēnu dienu, kas atspoguļota portālā www.enudiena.lv reģistrētais skolēnu skaits, šogad ir 34 191 (potenciālais ēnotājs). Vislielāko interesi izrādījuši ēnotāji no Jelgavas Valsts ģimnāzijas (632), Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas (399) un Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas (347). Aktīvākās pilsētas un novadi pēc ēnotāju pieteikumu skaita šogad – Rīga, Mārupe, Jelgava, Liepāja, Daugavpils un Ogre.

Šogad skolēnu interese bija ievērojami lielāka, savukārt, Ēnotāji ar lielāku zināšanu bagāžu un nopietni gatavojušies pirms pasākuma. Pie mums skolā, Ēnotāji ieradās no izglītības iestādēm - Puškina licejs, Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola, Rīgas Hanzas vidusskola u.c.


Paldies Ēnotājiem par tik lielu iesaisti, vēlmi uzzināt, apgūt, izpētīt, par jūsu mērķtiecību, iniciatīvas uzņemšanos un ''veselu kaudzi'' jautājumu. Lai jums pietiek uzņēmības sasniegt jūsu izvirzītos mērķus.

Uz tikšanos!

Comments


bottom of page