Ikviens students, kas absolvē mūsu skolu, iegūst valsts apstiprinātu profesionālo kvalifikāciju "kosmētiķis (3.PKL)", kā arī starptautisko CIDESCO diplomu. Tādējādi mūsu skolas absolventu zināšanas un prasmes tiek novērtētas arī ārvalstīs. Papildus iegūtajiem diplomiem, studentiem tiek dota iespēja kārtot starptautisko CIBTAC eksāmenu pēc paša izvēles. 

CIDESCO un CIBTAC eksāmeniem var pieteikties arī citu skolu absolventi, kas vēlas paaugstināt savu kvalifikācijas līmeni ar CIDESCO diplomu. 

VAIRĀK PAR CIDESCO

Starptautiskais CIDESCO diploms ir prestižākais un visplašāk pazīstamais skaistumkopšanas speciālista profesionālās kvalifikācijas diploms pasaulē. CIDESCO starptautiskā sabiedriskā organizācija tika dibināta 1946.g. Briselē, savukārt kopš 1957. gada CIDESCO diplomu atpazīst piecos pasaules kontinentos un nu jau vairāk nekā četrdesmit pasaules valstīs.

 

2003. gada augustā, pēc pirmā veiksmīgā Starptautiskā CIDESCO eksāmena, Rīgas Kosmētikas skola saņēma CIDESCO akreditāciju un ieguva Starptautiskās CIDESCO skolas nosaukumu. CIDESCO skolu skaits pasaulē tuvojas trīs simtiem. Šī diploma ieguvēji bauda priekšrocības darba tirgū Latvijā un ārzemēs, kļūstot par vadošajiem speciālistiem.

CIDESCO diplomam ir liela uzticamība skaistuma industrijas vidē. Ikvienai skolai, kas ieguvusi šo akreditāciju, ir nemitīgi jāuztur augsti kosmētiķa profesionālās izglītības standarti, līdz ar to mūsu studenti var būt droši, ka gan mūsu skola, gan ikviens pedagogs ir augsti kvalificēts speciālists ar plašu pieredzi un zināšanām. 

CIDESCO kvalifikāciju apliecinošs diploms piešķirts uz mūžu.

VAIRĀK PAR CIBTAC

Starptautiskās skaistumkopšanas un kosmetoloģijas konfederācija (CIBTAC) darbojas Lielbritānijā jau kopš 1977. gada, nodrošinot visaugstākos izcilības standartus starptautiskā mērogā vairāk nekā 26 valstīs un 150 izglītības iestādēs. Kursi ir pielāgoti dažādām starptautiskām prasībām, lai absolventiem būtu izcilas gan teorētiskās, gan praktiskās zināšanas, nodrošinot veiksmīgu profesionālo izaugsmi. 

CIBTAC misija ir nodrošināt to, ka absolventi tiek izglītoti pēc iespējas augstākā līmenī ar attiecīgajām prasmēm un pieredzi, kas nepieciešama, lai apmierinātu nozares prasības. Ne mazāk svarīgs ir fakts, ka CIBTAC pievērš uzmanību jautājumiem, kas ietekmē nozarē strādājošos, apstrīdot sliktu praksi, cenšoties izglītot sabiedrību par to, cik svarīgi ir izvēlēties augsti kvalificētu speciālistu, un mēģinot iedvesmot jaunās paaudzes izvēlēties profesiju šajā strauji augošajā starptautiskajā nozarē. 

CIBTAC izceļas ar augstu kvalifikācijas līmeni, kas tiek panākts ar stingriem eksāmeniem profesionāļu vadībā. Studenti uzreiz pēc eksāmena ir gatavi uzsākt darbu gan Latvijā, gan ārvalstīs. 

IR JAUTĀJUMI?

Tallinas iela 18 (3. stāvs), Rīga, LV-1001

28388520

info@kosmetikasskola.lv

SIA “Rīgas Kosmētikas skola”
Reģ.Nr. LV 50003289941
AS SEB Banka
Kods UNLALV2X
Konta Nr. LV42 UNLA 0001 0094 6925 2

Visas tiesības aizsargātas © Kosmētikas Skola, 2020